خرید سی دی کی بازی

سی دی کی اورجینال

با خرید سی دی کی اورجینال یک کد دیجیتال به همراه 16 کاراکتر به شما داده می شود که با استفاده از آن می توانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید البته تا زمان منتشر شدن کرک برای بازی باید مبلغ آن را کامل به صورت قانونی پرداخت کنید اما احتمال دارد با اطلاعاتی که در مورد سی دی کی اشتراکی دارید یک تفکر منفی از سی دی کی اورجینال در ذهن شما ایجاد شود.

نحوه استفاده از سی دی کی اورجینال

می توان سی دی کی اورجینال یا به اصطلاح بازی اورجینال را از فروشگاه های معتبر خرید کنید و آن را در اکانت مورد نظر شارژ کرده و با اعتبار اکانت و دسترسی به بازی ها از اجرای خود لذت ببرید. با فعال کردن یک بازی از طریق سی دی کی اورجینال برای مثال بازی فیفا 18، می توانید همه بازی ها را آپدیت و دانلود کنید.

در سی دی کی اورجینال آیا بازی دانلود شده برای همیشه در دسترس خواهد ماند ؟

هنگامی که بازی به وسیله سی دی کی اورجینال دانلود می شود برای همیشه داخل اکانت ذخیره و فعال خواهد ماند و اگر زمانی از سیستم خود دور شدید و دسترسی به آن نداشتید می توانید با هر کامپیوتر و در هر زمان و مکانی به اکانت و بازی خود دسترسی داشته باشید.

خرید کد بازی

تفاوت سی دی کی اورجینال با سی دی کی اشتراکی

cd key اورجینال با سی دی کی اشتراکی تشابه اسمی بسیار دارند اما برخلاف این شباهت از نظر عملکرد کاملا متفاوت اند.

همان طور که در بخش معرفی سی دی کی های اشتراکی به این مورد اشاره شد برخلاف تصور و برعکس مفهومی که از نام cd key اشتراکی دریافت می شود می توان اینگونه تصور کرد که این سی دی کی را می توان در چند اکانت مختلف استفاده کرد اما در واقع چنین نیست ، به گونه ای که سی دی کی اشتراکی توسط فروشندگان cd key بین چند کاربر با زمان از قبل تعیین شده ای تقسیم می شود و تنها در time و ساعتی که فروشنده اعلام کرده است قابل استفاده می باشد.

در بخش های قبلی گفته شد که استفاده از cd key اشتراکی دارای محدیدیت هایی است که با استفاده از سی دی کی اورجینال این محدودیت ها برای شما برداشته می گردد.

بر خلاف cd key اشتراکی ، cd key اورجینال با واژه خود هماهنگ است یعنی نسخه ای قانونی و معتبر است و هیچگونه محدودیتی برای این بازی اورجینال دیده نمی شود. کاربر می تواند همه بازی های مورد علاقه خود را آپدیت و دانلود کند و به صورت آنلاین تا زمان دلخواه بازی کند.

سی دی کی اورجینال در ایران

شاید این سوال در ذهن شما تداعی شود که چگونه می توان برای خرید سی دی کی اورجینال در ایران اقدام کرد یا فروشندگان از چه طریقی به سی دی کی دسترسی پیدا می کنند؟

فروشگاه های سی دی کی در ایران از طریق خرده فروشان کشورهای دیگر cd key دریافت می کنند و در فروشگاه های خود به فروش می رسانند. به دلیل اینکه منبع دریافت CD Key در ایران توسط

خرده فروشان انجام می گیرد شامل هیچ ضمانت یا گارنتی نمی باشد.

نحوه استفاده از سی دی کی اورجینال در ایران

  • با آی پی غیر از ایران وارد سایت استیم ، یوپلی یا اوریجین شوید دقت کنید که حتما IP شما باید غیر از ایران باشد.
  • کد دیجیتال سی دی کی را پس از ورود به سایت فعال کنید.
  • می دانید که سی دی کی های فری ریجن free Region در بازار وجود دارد ، این سی دی کی ها برای کاربرانی که قصد فعال کردن بازی در همه کشورهای جهان را نیز دارند مقرون به صرفه تر است.
  • در صورتی که تمایل به خرید cd key اورجینال free Region دارید باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید.

از طریق نسخه دیجیتال بازی CD Key می توان بازی دلخواه خود را دریافت کنید و با اتصال به یکدیگر در سراسر جهان به صورت انلاین و مجازی بازی های جذاب و هیجان انگیزی را تجربه کنید.


خرید cd key ٬ cd key اورجینال ارزان ، خرید سی دی کی ارزان ٬ سی دی کی rainbow six siege
 cd key اشتراکی ٬ خرید cd key ارزان ٬ سی دی کی اورجینال fifa 19
خرید سی دی کی ارزان ٬ سی دی کی اورجینال چیست ٬ خرید سی دی کی اورجینال
cd key اورجینال ، سی دی کی اورجینال ٬ خرید سی دی کی gta v  ٬‌ سی دی کی اشتراکی pubg
خرید سی دی کی اورجینال ، سی دی کی استیم ٬‌ سی دی کی اورجینال ارزان ٬ خرید سی دی کی
سی دی کی اشتراکی ٬‌ cd key اورجینال ٬ cd key اشتراکی فیفا ۱۹ ٬ cd key اشتراکی pes 19