آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید

كمپانی Epic Games بازی فورتنایت را برای گوشی های اندروید طراحی كرد. حتما می دانید برای نصب این بازی شما نمی توانید آن را از گوگل پلی نصب کنید پس باید بازی را به صورت دستی بر روی تلفن همراه خود نصب كنید.

اندروید ویژگی هایی دارد كه از جمله آنها می توان به توانایی نصب فایل Android Package Kits اشاره کرد. این ویژگی این امكان را به توسعه دهندگان می دهد كه بازی و یا برنامه هایشان را برای تست در اختیار كاربرانشان بگذارند.

خرید بازی fortnite

البته توجه داشته باشید که اگر برنامه را از جای غیر معتبر نصب کنید ممکن است به گوشی شما آسیب وارد کند. بنابراین در این پست می خواهیم به 7 نكته ای اشاره كنیم تا بتوانید برنامه جعلی را تشخیص دهید و از نصب فایل خراب بر روی گوشیتان جلوگیری كنید :

شناسایی برنامه های جعلی و نامعتبر در گوگل پلی و اپل استور

1- برای خرید و دانلود برنامه ها از فروشگاه های معتبر مانند گوگل پلی و اپل استور استفاده کنید.

2- به قسمت نظرات و کامنت های ارسالی کاربران برای برنامه دانلودی توجه کنید.

3- اطلاعات نوشته شده برای برنامه را حتما مطالعه کنید.

4- سایت تولید کننده برنامه را بررسی کنید.

5- تصاویر و عکس های برنامه ها ببینید.

6- سازنده برنامه را بررسی کنید.

7- تعداد نصب برنامه را چک کنید.

رفع ارور بازی gta v

آموزش نصب بازی فورتنایت بر روی گوشی سامسونگ

برای نصب این بازی اگر از گوشی های سامسونگ استفاده می کنید می توانید از Galaxy Apps یا استور سامسونگ بازی فورتنایت را نصب کنید. در ابتدا لینك www.fortnite.com/android را باز کنید.

سپس بر روی سامسونگ كلیك كنید تا وارد استور سامسونگ شوید INSTALL را انتخاب كنید اکنون می توانید لانچر بازی را نصب كنید.

آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید

پس از آن لانچر بازی دانلود می شود و بازی نصب شده اجرا خواهد شد.

در اینجا INSTALL با كادری زرد رنگ مشخص شده است آن را لمس كنید و گزینه ALLOW را انتخاب كنید ، آن گاه بازی دانلود می شود.

پس از اتمام دانلود با زدن كلید Lounch بازی اجرا خواهد شد.

آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید 2

اما نیاز است كه 1 گیگا بایت دیتای بازی را دانلود كنید تا بازی قابل اجرا باشد.

آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید 3

چگونگی نصب بازی Fortnite بر روی گوشی های اندروید

بازی فورتنایت در ابتدا منحصرا برای گوشی های سامسونگ عرضه شد که البته این دوره برای یک مدت زمان کوتاه بود و پس از پایان این دوره فورتنایت برای تمام گوشی های اندرویدی نیز عرضه شد.

در ابتدا برای نصب لانچر بازی باید به لینك www.fortnite.com/android بروید و Epic Games را انتخاب كنید.

فایل بازی در حدود 4 مگابایت می باشد كه این حجم برای نصب لانچر بازی است .پس از اتمام دانلود بر روی فایل دانلود شده كلیك كنید تا بازی اجرا شود.

آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید 4

همچنین بخوانید : مشکلات بازی Far Cry 5

باید توجه داشته باشید كه گزینه ی ALLOW From This Source را فعال كنید . اگر اندروید اوریو یا 8 بر روی تلفن همراهتان دارید در قسمت Settings و با انتخاب Allow From This Source لانچر بازی در گوشی نصب می شود.

آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید 5

در صورتی كه اندروید گوشی شما 7 باشد باید در قسمت Settings به بخش Security بروید و Unknown Sources را در حالت فعال قرار دهید و سپس OK را انتخاب كنید تا تنظیمات در گوشی شما ذخیره شود.

مطالب مرتبط : كار كردن با برنامه steam

آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید 6

حالا باید به عقب بازگردید و فایلی كه دانلود كردید را باز کنید ٬ دكمه INSTALL كه در كادر زرد رنگ در گوشه سمت راست است را انتخاب كنید پس از آن لانچر اصلی بازی دانلود می شود و مجددا با گزینه INSTALL مواجه می شوید كه با انتخاب آن 90 مگابایت از بازی را دانلود می كند و نصب می شود.

آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید 7

همانند گوشی های سامسونگ برای اجرای بازی به 1 گیگا بایت جهت دیتای بازی نیاز است كه پس از دانلود آن ٬ بازی نصب شده اجرا می شود و می توانید بازی را انجام دهید و نهایت لذت را ببرید.

توجه داشته باشید كه : برای دانلود فایل بازی حتما باید آی پی را تغییر دهید و پس از اتمام دانلود ٬ دیگر به آن نیازی نیست و می توانید نرم افزار تغییر آیپی را غیر فعال كنید .


آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید ٬ روش نصب بازی فورتنایت برای اندروید ٬ راهنمای نصب بازی فورتنایت برای اندروید ٬ نصب بازی fortnite برای اندروید
راهنمای نصب بازی فورتنایت برای اندروید ٬ نصب بازی fortnite برای اندروید ٬ آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید ٬ روش نصب بازی فورتنایت برای اندروید
آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید ٬ راهنمای نصب بازی فورتنایت برای اندروید ٬ روش نصب بازی فورتنایت برای اندروید ٬ نصب بازی fortnite برای اندروید
چگونه بازی fortnite را نصب کنیم برای اندروید ٬ اموزش نصب بازی fortnite برای اندروید ٬ چگونه بازی فورتنایت را نصب کنیم برای اندروید

0/5 (0 نظر)