آموزش نصب بازی apex legends

نحوه نصب بازی Apex Legends بروی PC

یکی از جدیدترین بازی های ویدیویی عرضه شده ، بازی Apex Legends است ، اگر قصد دارید این بازی را تجربه کنید ، آموزش نصب بازی اپکس لجندز را از دست ندهید.

این بازی از گرافیک خوب ، گیم‌ پلی عالی ، شخصیت‌های خاص و مکانیزمی در سبک بتل رویال توانسته به عنوان یک رقیب جدی برای بازی‌هایی مانند فورتنایت (Fortnite) و پابجی (pubg) شناخته شود.

حتما بخوانید :

چگونه Apex Legends بازی کنیم

برای نصب و اجرای بازی ابتدا باید نرم افزار کلاینت اوریجین (origin) را از سایت EA دانلود کنید.

فایل این بازی را از سایت اصلی EA دانلود کنید.

در بالای صفحه دکمه ی Download For Free قابل مشاهده است .

بعد از دانلود فایل ApexLegendsInstaller را اجرا و روی گزینه ی Install Origin کلیک کنید در این صورت با تصویر زیر رو به رو می شوید.

بعد از تعیین محل نصب و زدن تیک I Accept License Agreement و برداشتن تیک Install Beta versions of origin مراحل نصب را ادامه دهید. خب مراحل نصب اوریجین به همین راحتی تمام شد!

اکنون پس از نصب و اجرای نرم افزار اوریجین ، نیاز به اکانت اوریجین دارید .اگر اکانت اوریجین دارید روی گزینه Sign in کلیک کنید.

اگر اکانت اوریجین ندارید پس در ادامه با ساخت اکانت اوریجین با ما همراه باشید :

برای ساخت اکانت اوریجین ابتدا روی گزینه ی Create An Account کلیک کرده ، پس از آن کشور مورد نظر را تعیین کنید و تاریخ تولد تیک accept User Agreement I را زده و وارد مرحله بعدی می شوید.

در این قسمت باید آدرس ایمیل و رمز ورود خود را تعریف کنید و همچنین یک اسم خاص (public ID) برای خود مشخص کنید که در بازی وجود ندارد.

نوشتن نام و نام خانوادگی در این بخش اختیاری است. با زدن گزینه Verify و حل یک جورچین وارد مرحله بعدی شوید.

در این بخش یک کد تائید بر روی ایمیل شما ارسال می شود و با نوشتن آن در این بخش و انتخاب گزینه Continue وارد اکانت اوریجین خود شوید.

حالا باید نصب بازی Apex Legends به صورت خودکار آغاز شود اگر اینطور نشد وارد قسمت Search شده و نام بازی را جستجو کنید.

بعد از تعیین محل نصب روی گزینه Install کلیک کنید. آدرس نصب بازی را مشخص و سپس  next  را کلیک کنید.

اگر قصد دانلود این بازی از سایت های ایرانی بصورت بک آپ را دارید پس از دانلود و خارج کردن آن از حالت فشرده محتویات آن را در پوشه اصلی بازی کپی  و paste کنید (ابتدا محتویات درون فولدر را حذف کنید) و سپس روی گزینه Resume در کلاینت اوریجین خواهید دید که بازی نصب شده است و اگر بازی آپدیتی داشته باشد باید منتظر نصب آنها بمانید.

حالا باید منتظر بمانید تا مرحله Verify به پایان برسد.

با دیدن گزینه Play یعنی بازی نصب شده است می توانید آن را اجرا کنید.

برای اینکه بازی روان تری از لحاظ گیم پلی داشته باشید در قسمت تنظیمات بازی و در بخش ویدئو گزینه متناسب با سخت افزار خود را انتخاب کنید.

این بازی علاوه بر pc ، بر روی کنسول‌های ps4 و xbox one نیز قابل نصب است. این بازی در همین مدت کوتاه بیش از  25 میلیون مخاطب جذب کرده و به نظر می‌رسد که بیش از اینها نظر گیمر ها را به خود جلب خواهد کرد.

آموزش نصب بازی apex legends ، نحوه نصب بازی apex legends ، راهنمای نصب بازی apex legends ، روش نصب بازی apex legends
چگونه بازی apex legends را نصب کنیم , روش نصب بازی apex legends ، چگونه بازی apex legends را نصب کنیم
آموزش نصب بازی apex legends ، نحوه نصب بازی apex legends ، راهنمای نصب بازی apex legends

0/5 (0 نظر)