نسخه جدید بازی assassins creed ، اساسین کرید جدید 2020

براساس اخرین آمار به دست آمده نسخه ی بعدی بازی Assassin’s Creed (اساسین کرید) روایتگر قرن یازدهم خواهد بود.

خرید یوسی پابجی موبایل

نسخه ی Odyssey که آخرین نسخه ی اساسین کرید می باشد در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و محتویات مختلفی در قالب DLC منتشر کرد. بعد از اتمام کار یوبی سافت بر روی این بازی باید منتظر بود احتمالا اطلاعاتی در مورد این بازی و نسخه ی جدیدش منتشر خواهد شد.

سی پی (سکه) بازی جذاب کالاف دیوتی موبایل

بازی Assassin s Creed The Ezio Collection ایکس باکس

در همین حین منبع معتبر 4chan بیان کرده که بر اساس اطلاعات به دست آمده از سمت یکی از سازندگان این بازی نسخه ی بعدی اساسین کرید اوایل قرن یازدهم میلادی را روایت خواهد کرد. موضوع اصلی داستان این بازی مربوط به زمانیست که دین مسحیت کم کم جای مذهب نورس را می گیرد.

تخفیف های ویژه روز

این بازی در کشورهایی همچون ایرلند، نروژ، انگلستان و سوئد اتفاق خواهد افتاد. در این نسخه برایان بورو، شاهد ایرلندی، نقش پررنگی در داستان دارد و به ‌نوعی برای شخصیت اصلی بازی حکم پدر را خواهد داشت.

بنابر اطلاعات فاش شده از این بازی ، نسخه ی بعدی Assassin’s Creed Ragnarok نام گذاری شده است که با توجه به اطلاعات به دست آمده از بازی این نام گذاری به نظر منطقی می آید. جالب است بدانیم که در نسخه ی Odyssey امکان انتخاب بین دو شخصیت مرد و زن وجود داشت اما در نسخه ی جدید اساسین کرید این امکان وجود ندارد و تنها با یک شخصیت بازی را ادامه می دهید که شاید این مساله برای بعضی از کاربران خوشایند نباشد.

مشاهده کنید :

تریلر بازی Assassin’s Creed Odyssey

البته باید بدانیم که همه ی موارد ذکر شده صحبت هایی هستند که تاکنون فقط شنیده شده و تا زمانی که توضیحات رسمی از این بازی توسط خود یوبی سافت ارائه نشود نمی توان آن ها را واقعی دانست.


نسخه بعدی اساسین کرید ، بازی اساسین کرید برای اندروید ، نسخه ی بعدی بازی اساسین کرید ، بازی Assassin Creed Ragnarok  ، بازی اساسین کرید ادیسه ، بازی اساسین کرید رگناروک ، نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed ، بازی جدید اساسین کرید 2020 ، نسخه جدید بازی assassins creed ، نسخه ی جدید بازی assassins creed ، اساسین کرید جدید 2020 ، اساسین کرید سال 2020 ، بازی اساسین کرید 2020 ، تریلر بازی اساسین کرید 2020 ، بازی جدید اساسین کرید 2020 ، نسخه جدید بازی assassins creed ، نسخه ی جدید بازی assassins creed ، اساسین کرید جدید 2020 ، اساسین کرید سال 2020 ، بازی اساسین کرید 2020 ، تریلر بازی اساسین کرید 2020

4.3/5 (3 نظر)