فعال کردن حالت اول شخص بازی PUBG Mobile

فعال کردن حالت اول شخص بازی PUBG Mobile ، اول شخص بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل :

خرید UC پابجی موبایل

پس از بررسی های انجام شده که از بازی موبایل پابجی صورت گرفت مشخص شد این بازی رکورد 10 میلیون بازیکن روزانه را به خود اختصاص داده است. این مسئله سبب شده بازی PUBG در نسخه موبایلی خود ، همانند نسخه کنسولی و PC رکورد فوق العاده ای را ثبت کند.

خرید بازی PUBG PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS

حالت اول شخص در آپدیت جدید ، به بازی PUBG Mobile اضافه شد :

در آپدیت جدید بازی PUBG Mobile حالت اول شخص به دیگر قابلیت های بازی اضافه شده است. با استفاده از این ویژگی بازیکنان می توانند بازی را از زاویه دید اول شخص تجربه کنند. آپدیت جدید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile که در تاریخ 20 ژوئن ( 30 خردادماه ) منتشر شد به بازیکنان اجازه می دهد بازی PUBG را با دوربین اول شخص در حالت Classic Mode تجربه کنند.

حتما بخوانید :

حرفه ای شدن در بازی pubg mobile

علاوه بر اضافه شدن قابلیت دوربین اول شخص به بازی، قابلیت های دیگری نیز در آپدیت جدید دیده می شود که با نام Weapon Finishes و حالت Arcade Mini Zone در بازی مورد استفاده قرار می گیرند که در بروزرسانی جدید توسط استودیو تنسنت گیمز (Tencent Games) و کمپانی (PUBG Corp) منتشر شده اند.

در به روزرسانی جدید تغییراتی نیز صورت گرفته است که آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد :

  • حالت Arcade Mini Zone : در حالت Arcade Mini Zone حدود 100 بازیکن در یک دایره کوچک تر و با سه برابر اسلحه قرار می گیرند به مدت 20 دقیقه با یکدیگر رقابت می کنند.
  • Armory : از این طریق می توانید تجهیزات خود را از نظر عملکرد با یکدیگر مقایسه کنید و همچنین آمار اسلحه های خود را نیز داشته باشید.
  • Royale Pass : برای دریافت امتیاز و بالا بردن امتیازتان در بازی در حالت Royale Pass قرار بگیرید و چالش‌ های هفتگی و روزانه را برای کسب امتیاز بالاتر انجام دهید.
  • طرح هواپیما و سلاح‌ها : هر بازیکن که بتواند بیشترین سطح Royale Pass را بدست آورد می تواند طرح روی بدنه هواپیما را مشخص کند.
  • Emote ها : حرکات جدید یا همان Emote ها که در آپدیت جدید برای دارندگان موبایل اضافه شده است عبارت اند از خندیدن ، دست زدن و تانت‌ کردن که بازیکنان می توانند در بازی پابجی از آن ها استفاده کنند.

این بازی موبایلی بخاطر داشتن ویژگی‌هایی نظیر پرتابل بودن ، دارا بودن قابلیت تکرار زیاد و دسترسی آسان توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند.

به طور کلی زمانی که یک بازی آنلاین چند نفره برای نسخه ی موبایل عرضه می شود از نظر کنترل سخت افزاری با مشکلاتی رو به رو هست اما در مقابل سازندگان این بازی توانسته اند همه ی ویژگی هایی که در نسخه ی اصلی این بازی وجود دارد برای تلفن همراه نیز بهینه سازی کنند.

حالت اول شخص بازی PUBG Mobile ، حالت اول شخص بازی پابجی موبایل ، بازی پابجی موبایل ، موبایل پابجی ، پابجی موبایل جدید
پابجی موبایل در کامپیوتر ،
موبایل پابجی ، پابجی موبایل جدید ، پابجی موبایل در کامپیوتر ، حالت اول شخص بازی PUBG Mobile
حالت اول شخص بازی پابجی موبایل ، بازی پابجی موبایل

3.5/5 (2 نظر)

دیدگاه خود را بنویسید

عنوان

رفتن به بالا