بازی رویال کوییز

مناسب برای سنین : ۳ سال به بالا

بازی کوییز

اساس این بازی بر پایه ی سوال و جواب است. این میزان قدرت ذهن شما و هم چنین میزان دانش و اطلاعات شما است که سنجیده خواهد شد. اگر سرعت و دقت عمل خوبی نیز دارید، بازی برای شما آسان تر هم خواهد شد. سوالات در سطح خوبی قرار دارند و در هنگامی که این بازی را بررسی می کردیم به سوالات عجیب و غریب و یا سوالات با پاسخ های اشتباه مواجه نشدیم. چیزی که شاید بارها در بازی های مشابه آن را تجربه کرده باشید.

در ساخته بازی سازنده دست مخاطب را برای انتخاب سوالات بازتر گذاشته و با «کمی محدودیت» می‌توانید از هر موضوعی سوالاتی را بردارید؛ در رویال کوییز برای انتخاب سوال از موضوعات نیاز به کارت‌های آن‌ها دارید. برای به دست آوردن کارت‌ها نیز دو راه پیش روی بازیکن‌ها قرار دارد: تخم مرغ‌ها و فروشگاه.

نکته متمایز دیگر رویال کوییز به وجود بخش تک نفره باز می‌گردد. اگر خواستید ذهن خود را در رقابت با دانش و زمان بسنجید، کافیست به این قسمت رفته و به هر سوالی که خواستید جواب بدهید. در پایان بازی به صورت درصدی تعداد جواب‌های درست در برابر پاسخ‌های نادرست نمایش داده می‌شوند تا در آزمون‌های بعدی با برنامه‌بریزی بهتر پیش بروید.

یکی دیگر از قسمت های قرار داده شده در این بازی، وجود یک فروشگاه برای خرید الماس ، خرید کارت، خرید آواتار و هم چنین مزایده هفتگی است که یک ویژگی مثبت تلقی می شود.شما می توانید با توجه به نیازتان ، بسته های افزاینده (که با استفاده از آنها می توانید امتیازات خود را تا چندین برابر بوست کنید) را از همین صفحه خریداری کنید.