تریلر بازی odyssey

تریلر بازی assassins creed odyssey

داستان بازی Assassins Creed Odyssey

داستان بازی مربوط به سال های قبل از میلاد مسیح است و مربوط به حمله خشایار شاه به یونان و جنگ با لئونیداس اسپارت می شود و در این جنگ او را شکست می‌ دهد.
Assassin’s Creed Odyssey از همان اول نشان می دهد که چقدر با نسخه‌های قبلی این بازی تفادت دارد.
در این نسخه از بازی اساسینز شما می توانید از همان شروع بازی بین دو برادر و خواهر یعنی الکسیوس و کساندارا ، یکی را برای شخصیت بازی انتخاب کنید و در سختی های متفاوت بازی که به چهار دسته تقسیم شده به ماجراجویی بپردازید.
جالب است بدانید داستان بازی در این نسخه تفاوت بزرگی داشته است و آن هم این است که گیمر می تواند دیالوگ های اساسینز کرید اودیسی را خودش انتخاب کند این از جمله خصوصیات بسیاری از بازی‌های نقش‌آفرینی می باشد ٬ و در واقع این قضیه می تواند تاثیرات مثبت و منفی روی سرنوشت برخی از شخصیت‌ها و روال کلی بازی بگذارد .
این در حالیست که نگرانی ها از بابت تاثیر منفی دیالوگ‌ها روی روال و روند بازی بود ، اما به طرزی عجیب ٬ این ویژگی به گونه ای مانند تکه ی پازل پیدا شده برای مجموعه‌ بازی اساسینز کرید به حساب آمد و به خوبی با جزئیات بازی همخوانی پیدا کرد.
تغییر در پایان بازی و سرنوشت اجزا و به عبارتی چند پایانی بودن بازی طبق انتخاب دیالوگ ها از دیگر خصوصیات این آپشن می باشد .پس در مورد انتخاب دیالوگ ها حتما به عاقبت آن فکر کنید. این انتخاب ها روی ماموریت های فرعی اثر می گذارد حتی ممکن است شما شنونده صحبت های فردی غمگین باشید که برادر او را کشتید!
ناگفته نماند که این انتخاب ها ٬ خلقیات دیگر افراد را به نمایش می گذارد مثلا ناراحتی و نگرانی کشاورزان و سپاهیان که حتما در طول بازی خواهید دید ٬ طبق همین صحبت های شما شکل می گیرد .
داستان اساسینز کرید اودیسی در وجه های مختلفی نقل می شود مانند دوره‌ی نبرد پلوپونز ٬ مسائل و مشکلات خانوادگی و تفرقه‌ افکن ها .
البته تمامی این جبهه ها با هم مرتبط می باشند که از جمله ویژگی بارز داستان بازی Assassin’s Creed Odyssey محسوب می شود .

در کل باید بگوئیم باید این بازی را تجربه کرد تا بتوانید با لحظات غافلگیرانه آن آشنا شوید… و خواهید دید یوبی سافت یک بار دیگر توانسته مهارت خود را در طراحی و روایت داستانی به رخ بکشد و نشان دهد اساسینز کرید اودیسی هم مانند مجموعه ی اساسینز از روایتی جذاب استفاده کرده است.

تریلر بازی odyssey ٬ تریلر بازی اساسین odyssey ٬ تریلر بازی اساسین کرید odyssey ٬ تریلر بازی assassins odyssey ٬ تريلر بازی assassins creed odyssey
تریلر بازی جدید assassins creed odyssey ٬ تریلر بازی odyssey ٬ تریلر بازی اساسین odyssey ٬ تریلر بازی اساسین کرید odyssey ٬ تریلر بازی assassins odyssey
تريلر بازی assassins creed odyssey ٬ تریلر بازی اساسین کرید odyssey ٬ تریلر بازی اساسین odyssey ٬ تریلر بازی assassins odyssey ٬ تریلر بازی odyssey

0/5 (0 نظر)