تریلر جدید بازی Assassin’s Creed 3 Remastered

مشاهده در یوتیوب

مشاهده در نماشا

کد بازی Assassins Creed Origins ایکس باکس

بررسی بازی Assassin’s Creed 3 Remastered

بازی Assassin’s Creed 3 Remastered بر خلاف قسمت های قبلی این مجموعه در ایالات متحده و در برهه ای حساس از تاریخ یعنی درست زمانی که بومیان و سرخ پوستان این منطقه به شکل فجیعی مورد حمله قرار گرفته بودند روایت می گردد.

داستان اساسین کرید از قرون وسطی شروع شده و تا به اینجا ادامه می یابد.

قهرمان داستان نیز دقیقا از بین همین بومیان برخواسته . نام شخصیت اصلی داستان connor است که از مادری سرخ پوست و پدری بریتانیایی متولد شده است. در واقع این سری از بازی Assassin’s Creed 3 Remastered روایت گر انقلاب امریکاست که به جرات می توان گفت از بهترین داستان های این سری از بازی های اساسین کرید می باشد .

پدر کانور به دلیل حوادثی که در انگلیس برایش اتفاق افتاده مجبور به ترک آن جا و مهاجرت به بوستون شده است و این دقیقا همان جایی است که داستان بازی اساسین کرید 3 هم از همین جا شروع می شود.

مردمان این سرزمین توسط تمپلارها مورد اذیت و آزار قرار گرفته اند که کانر قهرمان اصلی داستان قصد دارد از مردمان سرزمینش در مقابل آن ها محافظت کند.

اما در طی این ماجرا وارد بخش های پیچیده تری شده و درگیر این بازی ها خواهد شد.

باید گفت درک داستان بازی برای کسانی که تا به حال آن را تجربه نکرده اند چندان پیچیده نیست اما برای بهتر فهمیدن داستان این مجموعه بهتر است گیمر تمام نسخه های آن را بازی کند.

جدا از بخش و مراحل اصلی داستان یک بسته ی الحاقی نیز به قسمت ریمستر اضافه شده است مثل Tyranny of King Washington . همچنین در کنار نسخه ی فرعی ٬ بخش Assassin’s Creed Liberation  هم اضافه شده که روایت گر اولین شخصیت مونث بازی است.

داستان بازی اساسین کرید 3 بسیار جذاب و قوی روایت شده  و شما را مجذوب پیچیدگی های خود خواهد کرد که سرشار از عشق ، نفرت و انتقام است.

گرافیک بازی

همان طور که می دانید در یک ریمستر مهم ترین بخش ، قسمت گرافیکی بازی است که در Assassin’s Creed 3 Remastered هم این بخش دچار تغییرات مثبتی شده است .

به عنوان مثال دشت ها ، دریا ، جنگل ها و خیابان ها دارای کیفیت بصری بالاتری نسبت به قبل شده اند به طوری که تماشای آن ها در کنار موسیقی و افکت های صوتی در بازی بسیار لذت بخش خواهد بود.

موسیقی بازی Assassin’s Creed 3 Remastered

اگر به دقت به موسیقی این بازی گوش کنید متوجه حماسی و انقلابی بودن آن خواهید شد و گوش دادن به موسیقی و همراه شدن با داستان بازی ، حس وطن پرستی را در شما زنده خواهد کرد.

البته باید گفت که صداگذاری شخصیت ها به خوبی انجام نگرفته به طوری که وقتی شخصیت بازی در حالت خشم قرار دارد صدای وی به خوبی ، شدت خشم شخصیت را به نمایش نمی گذارد.

در پایان می توان گفت که اساسین کرید 3 یکی از بازی های خوب در نسل خود شناخته شده و توانسته توجه گیمرهای زیادی را به خود جلب نماید .

پیشنهاد می کنیم تریلر جذاب این بازی را مشاهده نمایید.


تریلر جدید بازی Assassin’s Creed 3 Remastered ٬ تریلر بازی اساسین کرید 3 ٬ تریلر جدید بازی Assassin’s Creed 3 ٬ تریلر بازی Assassin’s Creed 3
تریلر جدید بازی Assassin’s Creed 3 Remastered ٬ تریلر جدید بازی Assassin’s Creed 3 ٬ تریلر بازی Assassin’s Creed 3 ٬ تریلر بازی اساسین کرید 3
تریلر جدید بازی Assassin’s Creed 3 ٬ تریلر بازی Assassin’s Creed 3 ٬ تریلر بازی اساسین کرید 3 ٬ تریلر جدید بازی Assassin’s Creed 3 Remastered

0/5 (0 نظر)