تریلر The Last of Us 2

تماشای تریلر در یوتیوب

نقش اصلی داستان در بازی The Last Of Us 2 ٬ دختری به نام الی می باشد. این در حالیست که در سری اول این بازی ،‌ الی به عنوان دستیار و نیروی کمکی برای جوئل محسوب می شد !

اکنون نوبت الی است تا داستان بازی The Last Of Us را تکمیل کند. جالب است که در گیم پلی بازی The Last Of Us 2 کمکی برای الی وجود ندارد. این در حالیست که نیل دراکمن کارگردان این بازی بیان کرده حتما کاراکتری برای  همراهی الی حضور خواهد داشت. خب پس جای شکرش باقیست!

The Last Of Us 2 در دنیای آخر الزمانی است که شما در آن باید با هیولاها و زامبی ها بجنگید . در این بازی، افرادی وجود دارند که به بدترین شکل ، افراد مخالف گروه خود را می کشند و بیشتر بازی حول این گروه متمرکز شده است.

خرید کد بازی پرطرفدار shadow of the tomb raider

در The Last Of Us 2 الی یک دختر ۱۹ ساله است و به گفته طراح بازی ،‌ با توجه به اتفاقات رخ داده شده در نسخه اول اکنون الی به دنبال آرامش است.

اتفاقات بازی The Last Of Us 2 در شهری به نام سیاتل روی می دهد و محوریت این بازی بر روی نفرت است. بد نیست بدانید که در نسخه اول این بازی محوریت داستان بر اساس عشق بود.

به علت اقدامات جدیدی که طراحان این بازی انجام داده اند باعث شده که بازی The Last Of Us Part 2 بسیار واقعی و طبیعی به نظر بیاید به طور مثال در این بازی زمانیکه به شخصیت اصلی تیری اصابت کند تا زمانیکه تیر را از بدن خود بیرون نکشد هدف گیری او برای تیر اندازی با مشکل مواجه می شود . این موضوع فوق العاده جذاب است!

بیاموزید چگونه در بازی امتیاز و تروفی کسب کنید

در The Last Of Us 2 از هوش مصنوعی نیز بهره برده به طور مثال زمانیکه دشمنان همدیگر را به اسم صدا می زنند نشان از هوش مصنوعی در بازی است.

در آخر بد نیست بگوئیم که الی به خاطر داشتن بدنی ظریف حالا می‌تواند در مقابل ضربات دشمن جا خالی بدهد که این به تنهایی یک تکنیک جذاب برای بازی محسوب می شود. اگر شما جز گیمر هایی هستید که از بازی های آنلاین لذت می برید پس بازی زیبا و جذاب The Last Of Us 2 را تجربه کنید.


تریلر The Last Of Us 2 ٬ تریلر جدید the last of us 2 ٬ تریلر بازی the last of us 2 با زیرنویس فارسی ٬ تریلر دوم the last of us 2 ٬ تریلر the last of us part 2
دانلود تریلر the last of us 2 4k ٬ تریلر اول the last of us 2 ٬‌ اولین تریلر the last of us 2 ٬ تریلر سوم the last of us 2 ٬ تحلیل تریلر the last of us 2
تریلر The Last of Us 2 ٬ تریلر جدید The Last of Us 2 ٬ تریلر the last of us part 2 ٬ تحلیل تریلر the last of us 2 ٬ دانلود تریلر the last of us 2 4k
تریلر the last of us part 2 ٬ دانلود تریلر the last of us 2 4k ٬ تریلر The Last of Us 2 ٬ تحلیل تریلر the last of us 2 ٬ تریلر جدید The Last of Us 2