تفاوت سی دی کی با استیم گیفت

با توجه به این که در تمامی کشورها قانون کپی رایت رعایت می شود باید برای انجام هر بازی لایسنس آن را خریداری کرد. در توضیح لایسنس باید گفت که در واقع همان سی دی کی است که شامل یک کد ۱۲ تا ۲۰ کاراکتری شامل مجوعه ای از اعداد و کاراکترهاست.

به طور کلی می توان گفت که اگر شما بخواهید بازی را به صورت آنلاین انجام دهید حتما باید سی دی کی آن را خریداری کنید اما در کشور ما به دلیل وجود تحریم ها ، امکان خرید بیشتر محصولات اینترنتی وجود ندارد به همین دلیل سی دی کی هر بازی توسط وب سایت ها به صورت واسطه خریداری شده و سپس در اختیار کاربران قرار می گیرد .

می توان گفت خرید سی دی کی در واقع باعث فعال سازی سریع تر و آسان تر ، توسط خود کاربر می شود .

پرفروش ترین بازی های استیم در سال ۲۰۱۷

تفاوت سی دی کی با استیم گیفت

گیفت در واقع شبیه به هدیه ای است که کاربر دیگری که درون استیم قرار دارد به اکانت شما ارسال می کند و در همان اکانت شما فعال می شود

همچنین می توان گفت که از نظر محتوا ، سی دی کی با گیفت استیم هیچ تفاوتی ندارد اما گیفت استیم مدت زمان محدودتری برای استفاده دارد .

در واقع شما زمانی که وارد بخش استوری فروشگاه می شوید می توانید آن دسته از بازی هایی که برای فروش قرار گرفته شده اند را برای خودتان خرید کنید یا اینکه به عنوان هدیه خرید کرده و برای دوستانتان ارسال کنید .

زمانی که شما می خواهید بازی را خودتان مستقیما از استیم خریداری کنید لینکی را به شما برای فعال سازی می دهد که با کلیک بر روی آن لینک ، بازی در اکانت استیم فعال می شود و در اینصورت شما می توانید بازی را دانلود کنید.

عزیزان توجه داشته باشید که سی دی کی را نمی توان از استیم خریداری نمود بلکه فروشگاه هایی جهت فروش و عرضه ی Cd key وجود دارند به این صورت که با تحویل کد مخصوص ٬ می توانید بازی را درون استیم فعال کنید پس در عمل می توان گفت کار هر دو یکی است و فقط در مدت زمان اعتبار ، با هم تفاوت دارند.

باید گفت از نظر قیمت ٬ GiftCard نسبت به Cd key مناسب تر بوده و کارایی هر دو تقریبا یکی است .

خرید گیفت کارت استیم

می توان به صورت خلاصه تفاوت این دو ( تفاوت سی دی کی با استیم گیفت ) را بررسی کرد :

سی دی کی با استیم گیفت چه تفاوتی دارد؟

زمانی که شما سی دی کی را سفارش می دهید طبق زمان مشخص شده سی دی کی به ایمیل شما ارسال می شود و می توانید آن را فعال کنید در واقع استفاده از آن ساده و آسان است.

  • امنیت سی دی کی بسیار بیشتر است و لازم نیست که شما اطلاعاتتان را برای فعال سازی هر بازی ارسال کنید.
  • شما می توانید اکانت مصرف شده یا سرقت شده را به خوبی بازیابی کنید.
  • می توان گفت ، دلیل استقبال بهتر مخاطبین از گیفت ٬‌ قیمت بالای سی دی کی می باشد وقتی که به شکل گیفتکارت خرید می کنید در واقع شما بازی را ارزان تر به دست آورده اید!
  • زمانی که بازی در اکانت شما فعال می شود ریجن اکانت شما تغییر پیدا می کند که مورد مهمی نیست و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند و هر ۱۴ روز قابل تغییر می باشد .

برای فعال سازی بازی ها باید اطلاعات خود را به طور کامل وارد کنید و البته دقت داشته باشید که از سایت های معتبر خرید کنید.

استیم چیست

در نهایت :

به طور کلی می توان گفت که گیفت استیم به دلیل یکسان بودن محتوا با سی دی کی و ارزان تر بودن گزینه ی بهتری برای خرید خواهد بود.


سی دی کی استیم ، سی دی کی روسیه ، خرید سی دی کی اورجینال ٬‌ خرید استیم گیفت روسیه ، سی دی کی پابجی ٬ سی دی کی ٬‌ استیم گیفت ٬ استیم والت
خرید سی دی کی ، steam gift چیست ، استیم گیفت ٬ سی دی کی اشتراکی ٬‌ تفاوت استیم گیفت با سی دی کی ٬ خرید استیم والت ٬ سی دی کی

0/5 (0 نظر)