تفاوت سی دی کی با استیم گیفت

با توجه به این كه در تمامی كشورها قانون كپی رایت رعایت می شود باید برای انجام هر بازی لایسنس آن را خریداری کرد. در توضیح لایسنس باید گفت که در واقع همان سی دی کی است که شامل یک کد 12 تا 20 کاراکتری شامل مجوعه ای از اعداد و کاراکترهاست.

به طور كلی می توان گفت كه اگر شما بخواهید بازی را به صورت آنلاین انجام دهید حتما باید سی دی كی آن را خریداری كنید اما در كشور ما به دلیل وجود تحریم ها ، امكان خرید بیشتر محصولات اینترنتی وجود ندارد به همین دلیل سی دی كی هر بازی توسط وب سایت ها به صورت واسطه خریداری شده و سپس در اختیار كاربران قرار می گیرد .

می توان گفت خرید سی دی كی در واقع باعث فعال سازی سریع تر و آسان تر ، توسط خود كاربر می شود .

پرفروش ترین بازی های استیم در سال 2017

تفاوت سی دی کی با استیم گیفت

گیفت در واقع شبیه به هدیه ای است كه كاربر دیگری كه درون استیم قرار دارد به اكانت شما ارسال می كند و در همان اكانت شما فعال می شود

همچنین می توان گفت كه از نظر محتوا ، سی دی كی با گیفت استیم هیچ تفاوتی ندارد اما گیفت استیم مدت زمان محدودتری برای استفاده دارد .

در واقع شما زمانی كه وارد بخش استوری فروشگاه می شوید می توانید آن دسته از بازی هایی كه برای فروش قرار گرفته شده اند را برای خودتان خرید كنید یا اینكه به عنوان هدیه خرید کرده و برای دوستانتان ارسال كنید .

زمانی كه شما می خواهید بازی را خودتان مستقیما از استیم خریداری كنید لینكی را به شما برای فعال سازی می دهد كه با كلیك بر روی  آن لینك ، بازی در اکانت استیم فعال می شود و در اینصورت شما می توانید بازی را دانلود كنید.

عزیزان توجه داشته باشید که سی دی كی را نمی توان از استیم خریداری نمود بلکه فروشگاه هایی جهت فروش و عرضه ی Cd key وجود دارند به این صورت که با تحویل كد مخصوص ٬ می توانید بازی را درون استیم فعال کنید پس در عمل می توان گفت كار هر دو یكی است و فقط در مدت زمان اعتبار ، با هم تفاوت دارند.

باید گفت از نظر قیمت ٬  GiftCard نسبت به Cd key مناسب تر بوده و كارایی هر دو تقریبا یكی است .

خرید گیفت کارت استیم

می توان به صورت خلاصه تفاوت این دو ( تفاوت سی دی کی با استیم گیفت ) را بررسی كرد :

سی دی کی با استیم گیفت چه تفاوتی دارد؟

 زمانی كه شما سی دی كی را سفارش می دهید طبق زمان مشخص شده سی دی کی به ایمیل شما ارسال می شود و می توانید آن را فعال كنید در واقع استفاده از آن ساده و آسان است.

  • امنیت سی دی كی بسیار بیشتر است و لازم نیست كه شما اطلاعاتتان را برای فعال سازی هر بازی ارسال كنید.
  • شما می توانید اكانت مصرف شده یا سرقت شده را به خوبی بازیابی كنید.
  • می توان گفت ، دلیل استقبال بهتر مخاطبین از گیفت ٬‌ قیمت بالای سی دی كی می باشد وقتی كه به شكل گیفت کارت خرید می كنید در واقع شما بازی را ارزان تر به دست آورده اید!
  • زمانی كه بازی در اكانت شما فعال می شود ریجن اكانت شما تغییر پیدا می كند كه مورد مهمی نیست و مشكلی برای شما ایجاد نمی كند و هر 14 روز قابل تغییر می باشد .

برای فعال سازی بازی ها باید اطلاعات خود را به طور کامل وارد کنید و البته دقت داشته باشید كه از سایت های معتبر خرید كنید.

استیم چیست

در نهایت :

به طور كلی می توان گفت كه گیفت استیم به دلیل یكسان بودن محتوا با سی دی كی و ارزان تر بودن گزینه ی بهتری برای خرید خواهد بود.


سی دی كی استیم ، سی دی كی روسیه ، خرید سی دی کی اورجینال ٬‌ خرید استیم گیفت روسیه ، سی دی كی پابجی ٬ سی دی کی ٬‌ استیم گیفت ٬ استیم والت
خرید سی دی كی ، steam gift چیست ، استیم گیفت ٬ سی دی کی اشتراکی ٬‌ تفاوت استیم گیفت با سی دی کی ٬ خرید استیم والت ٬ سی دی کی

0/5 (0 نظر)