حرفه ای شدن در بازی Pubg mobile

شركت Tencent بازی Pubg mobile را برای دوستدارانش بر روی سیستم عامل اندروید عرضه كرد این بازی با گیم پلی فوق العاده خود توانسته نظر مخاطبین و گیمر ها را به خود جلب کند .

اكنون می خواهیم شما را با نكاتی آشنا كنیم تا عملكرد بهتری در بازی نشان دهید پس با ما همراه باشید.

بازی PUBG PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS ایکس باکس

چیدمان كلید ها از اهمیت زیادی برخوردار است

حرفه ای شدن در بازی Pubg mobile

كنترلر ها در پیشروی شما در بازی نقش بسزایی دارند و در بازی PUBG كه كنترلرها زیاد هستند مدیریت خوبی باید روی آنها داشته باشید. بنابراین كلید ها را در جایی قرار دهید كه هنگام نیاز بتوانید به راحتی از آنها استفاده كنید و در مقابل واكنش ها عكس العمل سریعی از خود نشان دهید.

فعال كردن قابلیت خم شدن در بازی

حرفه ای شدن در بازی Pubg mobile 2

در موقع تیراندازی باید قابلیت خم شدن داشته باشید تا عملکرد بهتری از خود نشان دهید ٬ در بازی PUBG در قسمت تنظیمات این بخش را پیش از بازی فعال كنید.

مطالب مرتبط :آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید

آشنایی با نقشه های بازی

حرفه ای شدن در بازی Pubg mobile 3

برای موفق شدن در این بازی باید با نقشه ها آشنایی داشته باشید البته در قسمت راست در بالای صفحه زمانی كه از محلی به شما شلیك می کنند برای شما مشخص می شود و شما باید مرتبا به این قسمت نگاهی داشته باشید تا از شلیك ها آگاه شوید و جان خود را حفظ كنید.

کمک گرفتن از انگشت شست دست چپ

حرفه ای شدن در بازی Pubg mobile 4

قطعا هدفگیری و شلیك به طور همزمان سخت خواهد بود اما زمانی كه از انگشت شست دست راست كمك می گیرید تسلط بیشتری خواهید داشت و دكمه های شلیك و هدف گیری را در هر دو قسمت سمت راست و چپ قرار دهید تا بتوانید از انگشت دست چپ هم همزمان استفاده كنید و بهتر شلیك و هدفگیری كنید.

همچنین بخوانید :ارور بازی ها

امكان تكرار بازی اول

برای بهتر آشنا شدن با بازی در سیستم عامل اندروید می توانید برخلاف بازی در كنسول و كامپیوتر ، بازی را چندین بار تكرار كنید و كاملا با محیط و شرایط آن آشنا شوید.

فعال كردن دویدن اتوماتیك

حرفه ای شدن در بازی Pubg mobile 5

در pubg اگر می خواهید فاصله زیادی را طی کنید و از محیطی به محیط دیگر بروید باید قابلیت دویدن اتوماتیک را فعال کنید.

Auto_Run را در بازی PUBG فعال كنید . برای اینكار باید شستتان را تا بالا ببرید تا جایی كه به آیكون Sprint برسید انگاه آن را فعال كنید تا بتوانید در مواقع ضروری از مكانی به مكانی دیگر بروید.

خرید اکانت اشتراکی ps4

فعال كردن نگاه آزاد

حرفه ای شدن در بازی Pubg mobile 6

با فعال كردن Free look می توانید در زمان دویدن به فضای كل بازی تسلط داشته باشید كه در كنسول و كامپیوتر قابل فعال شدن است و الان هم در گوشی های موبایل این قابلیت امكان پذیر است. برای این كار شما باید آیكون چشم كه در بالا سمت راست قرار دارد را بكشید تا دوربین تغییر كند با این كار تمام محیط بازی نمایان می شود.

استفاده از شارژر

در هنگام بازی از شارژر استفاده كنید چرا كه بازی PUBG مصرف بالایی دارد و برای غافلگیر نشدن در حین بازی به علت خاموش شدن گوشی حتما از شارژر استفاده كنید.


حرفه ای شدن در بازی pubg mobile ٬ تنظیمات بازی pubg mobile ٬ ترفند های بازی pubg mobile ٬ دانلود بازی pubg mobile برای کامپیوتر ٬ اموزش بازی pubg mobile
دانلود بازی pubg mobile برای کامپیوتر ٬ اموزش بازی pubg mobile ٬ حرفه ای شدن در بازی pubg mobile ٬ تنظیمات بازی pubg mobile ٬ ترفند های بازی pubg mobile

0/5 (0 نظر)