انواع خرید کریستال گنشین ایمپکت در سایت گیم کد

جهت خرید جم گنشین ایمپکت با دو روش می توانید اقدام به خرید کنید :

  1. خرید الماس genshin impact و ورود به اکانت :
    با خرید این محصول کارشناسان مربوطه وارد اکانت شما شده و به میزان خرید شما خرید الماس گنشین ایمپکت انجام خواهند داد ( این محصول با هدیه شارژ خواهد شد – هدایای مربوطه در توضیحات هر محصول ثبت شده )

    انواع خرید جم گنشین ایمپکت در گیم کد

  2. خرید الماس گنشین ایمپکت با گیفت کارت بدون ورود به اکانت :
    با خرید این محصول کد گیفت کارت خریداری شده برای شما ایمیل شده و پس از آن می توانید طبق آموزش زیر اقدام به ردیم کد خریداری شده نمایید. با ما همراه باشید با آموزش ردیم گیفت کارت گنشین ایمپکت.

آموزش ردیم گیفت کارت گنشین ایمپکت

در ابتدا وارد سایت گنشین ایمپکت شده.در مرحله ی بعد روی قسمت server کلیک نمایید.در پنجره باز شده ایمیل و پسورد ورود به اکانت خود را وارد کنید و سپس روی دکمه log in کلیک کنید.در این مرحله کشور سرور خود را انتخاب نمایید.در مرحله آخر نام پروفایل شما به صورت خودکار نمایش داده خواهد شد فقط کافیست در قسمت Redemption Code کد گیفت کارت الماس genshin impact با گیفت کارت را وارد نمایید.

به همین سادگی می توانید کد گیفت کارت مورد نظر خود را ردیم کرده و الماس دریافت کنید.

خرید الماس genshin impact با گیفت کارت

خرید الماس genshin impact با گیفت کارت – خرید جم گنشین ایمپکت – خرید کریستال گنشین ایمپکت – خرید الماس گنشین ایمپکت

از مواردی که جهت پیروزی و پیشرفت در بازی گنشین قابل استفاده هست خرید جم گنشین ایمپکت می باشد.

با خرید الماس گنشین ایمپکت می توانید در بازی لوازم و موارد مورد نیاز خود را تهیه و روند رسیدن به پیروزی را سریع تر طی کنید. همچنین با خرید بتل پس genshin impact می توانید الماس و ایتم های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

پاسخگویی به مشکلات

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ردیم کد و استفاده از جم gwnshin impact با گیفت کارت می توانید به تلگرام پشتیبانی مراجعه نمایید.

تیم پشتیبانی در تایم های 9 تا 23 پاسخگو خواهند بود و می توانند در استفاده از کد گیفت کارت گنشین ایمپکت – جم گنشین ایمپکت شما را راهنمایی کنند.

3.7/5 (6 نظر)