بازی فیفا ۲۲

بازی FIFA 22

فیفا ۲۲، در کل در مقایسه با نسخه‌هایی که در سال‌های اخیر منتشر شده‌اند، بیش‌ترین شباهت را به فوتبال واقعی دارد و از آن مهم‌تر، اینکه کماکان هیجان یک بازی ویدیویی را هم ارائه می‌دهد. شباهت فیفا ۲۲ به فوتبال واقعی، از چند جهت حاصل شده است که یکی از مهم‌ترینِ آن‌ها، بالانس بودن بحث دفاع و حمله و اهمیت یکسان این دو در بازی است.

هوش مصنوعی فیفا 22 دستخوش تغییرات جدی شده تا هر بازیکن با توجه به ویژگی‌های فردی خود تصمیم‌گیری کند، این یعنی در طول بازی، تصمیم‌گیری بازیکنان جداگانه بوده و همگی به‌طور هم‌زمان اجرایی می‌شوند. به‌جز این مورد، همان‌طور که در قبل اشاره شد، گرافیک بازی و جزییات ذکرشده، کاملاً آن را برای ورود به نسل جدید آماده کرده تا یکی از زیباترین و واقعی‌ترین فوتبال‌های مجازی را پیش چشمان شما به نمایش بکشد.

فیفا ۲۲، بیشتر از هر نسخه دیگری در سال‌های اخیر، تجربه‌ای نزدیک به فوتبال ارائه می‌کند و درست همان‌طور که در فوتبال واقعی بازیکنانی با خصوصیات مختلف هرکدام به‌نوعی در تیم‌شان تأثیرگذار هستند و مربیان می‌توانند تاکتیک‌های متنوعی برای تیم خود بچینند، فیفا ۲۲ همچنین امکانی را فراهم کرده که نتیجه آن، گیم‌پلی واقعا سرگرم‌کننده و آمیخته به هیجان مورد‌انتظار از یک بازی ویدیویی است که می‌توان واقعا از تجربه‌اش لذت برد.