خرید بیوکاپ بازی state of survival – پک های بازی استیت اف سوروایوال

بیوکاپ بازی state of survival

اگر به دنبال یک بازی استراتژی بر اساس اتفاقات یک آخر الزمان زامبی گونه هستید به سراغ بازی State Of Survival بروید. در این بازی  بیننده زامبی ‌های وحشتناک ، تجهیزات علمی تخیلی پیشرفته و نیروهای نظامی و اسلحه ‌های امروزی هستیم.

مثل سایر عنوان های سبک  RTS، گیم State of Survival از گیمر ها می‌خواهد تا با ساخت و بهبود سکونت گاه‌ های خود با سایر بازیکن ها در سر تا سر دنیا رقابت کنید توانمند شوند و حاکمیت خود را به دنیا نشان دهند.

نکات بازی State of Survival  :

1 ) همیشه آنلاین باشید

نخستین و اصلی ترین نکته در بازی State of Survival که حدوداٌ برای همه عناوین سبک RTS صدق می کند ، آن است که همیشه در بازی حضور داشته باشید. شما باید به شکل مداوم تحت وب باشید. بر خط بودن شرط اول برای انجام خیلی از کارها است. این مهمترین راه برای قوی ‌تر شدن از سایر رقبا می ‌باشد. تا جایی که امکان دارد به کسب منابع بیشتر بپردازید زیرا در سطوح بالاتر منابع شما به راحتی تمام خواهند گشت.

2 ) همواره Builder خود را مشغول کاری نگه دارید

در ابتدا بازی به شما یک سازنده یا Builder می ‌دهد و حضور او برای ساخت، ارتقاء و پیشرفت سکونت گاه های شما لازم است. اگرچه که شما می ‌توانید با پرداخت وجهی ( پول واقعی ) یک سازنده دائمی دیگر هم برای خود استخدام کنید. به علاوه شما می توانید تا با پرداخت دویست Biocaps یک Builder دیگر را به شکل موقت و فقط برای دو روز به استخدام خود در بیاورید.

3 ) تنها بعد از رسیدن به سطح 7 نیرو های نظامی خود را بسازید

یکی دیگر از نکات مهم بازی State of Survival که شاید گیمر های بسیاری از آن بی خبر باشند ، این است که به محض ساخت ساختمان Barracks یا پادگان نباید روی توسعه و گسترش نیرو های نظامی خود متمرکز شوید. اول تلاش کنید تا مقر یا Headquarters خود را به سطح7 ارتقاء دهید ، سپس پادگان ، مزرعه و گاراژ خود را به این سطح برسانید. این کار به شما کمک می کند تا نیرو های نظامی  Tier 3 بسازید.

4 ) به جستجو در حیات وحش بپردازید

هنگامی که به نیرو های نظامی بهبود یافته و رده 3 دست پیدا کردید ، به جستجو در حیات وحش بپردازید و شروع به شکار هیولاها کنید.

به دلیل اینکه این کار به صورت خودکار انجام می شود فقط کافی است موقعی که شما در حال انجام کاری هستید ، نیرو های خود را راهی کنید تا خود آن ها به شکار هیولاها بروند. توجه داشته باشید به شکل مداوم نیرو های خود را به جنگ با هیولاها بفرستید تا منابع زیادی جمع ‌آوری نمایید.

5 ) همیشه سعی کنید قهرمان ‌های خود را ارتقاء دهید

سطح قهرمان‌ ها بعد از کسب کردن میزان خاصی XP از مبارزه هایی مثل مسیر کاوشگر  ( Explorer Trail )، نابود کردن زامبی ‌ها و غیره افزایش می ‌یابد. به این نکته دقت کنید که سطح قهرمان هایی را افزایش دهید که بهتر عمل کرده اند و می ‌توانید برای زمان بیشتری از آن‌ها استفاده نمایید.

خرید جم بازی Archery king

6 ) اردوگاه تمرینی خود را به شکل مداوم ارتقاء دهید

ساختمان‌ های بسیاری در گیم وجود دارند و خیلی از پلیر ها ارتقاء تعدادی از آن ها را فراموش می کنند. یکی از این ساختمان ها اردوگاه تمرینی است. کمپ تمرینی جهت افزایش توان تمرینی نیرو ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای بالا بردن تعداد نیرو های نظامی که می شود تمرین داد و افزایش سرعت تمرین کردن آن ‌ها در اردوگاه ، باید به شکل دائمی کمپ تمرینی خود را بهبود بخشید.

7 ) به یک گروه بپیوندید

اضافه شدن به یک اتحاد یا Alliance نه تنها فواید بسیاری دارد ، بلکه مفرح ترین قسمت بازی هم است.

اگر شما به یک گروه بپیوندید می توانید به صورت انحصاری به جنگ بپردازید و جایزه های بهتری به دست آورید و قسمتی از گروهی توانمند در کل سیستم ‌های اردوگاه ‌شوید. به کمک این اتحاد شما می ‌توانید به دژها یورش ببرید ، نیروی دفاعی قدرتمند داشته باشید و به جابجایی منابع بپردازید.

8 ) اردوگاه خود را به پایگاه اتحاد منتقل کنید

اگر می خواهید نسبت به حمله های رقبای گوناگون که می ‌خواهند منابع را از پایگاه تان غارت کنند مقاوم باشید باید اردوگاه خود را از مکان های پرت دور کنید ، هنگامی که در مقر اتحاد خود قرار بگیرید ، اطراف شما را افراد اتحاد و دوستان شما محاصره می کنند و از این رو اردوگاه شما مورد محافظت قرار می ‌گیرد.

9 ) به شکل مداوم از درخت استعداد استفاده نمایید

درخت استعداد دو شاخه دارد جنگ و اقتصاد. با توجه به روش بازی خود ، امتیاز های استعداد را در این دو شاخه تقسیم نمایید. مثلاٌ اگر در یک دوره زمانی معین تمرکز شما روی به جمع آوری منابع است ، امتیاز های خود را در شاخه اقتصاد مصرف کنید و سپس هنگامی که خواستید بر روی حمله و مبارزه ها تمرکز نمایید ، با بازنشانی درخت استعداد، امتیاز های خود را به شاخه جنگ انتقال دهید.

10 ) به طور پی در پی مأموریت ‌های روزانه را صورت دهید

پک های بازی state of survival

جدول مأموریت‌های روزانه یا Daily Missions را جهت دستیابی به جایزه های اضافی کامل نمایید. برای اینکه بتوانید از سایر رقبا پیشی بگیرید بهترین کار انجام دادن ماموریت های روزانه است.

شما هم اکنون می توانید جهت خرید بیوکاپ بازی State Of Survival و پک های بازی استیت اف سوروایوال از فروشگاه گیم کد با اعتبار های زیر اقدام کنید:

1 ) 500 بیو کاپ بازی State Of Survival

2 ) 2500 بیو کاپ بازی State Of Survival

3 ) 5000 بیو کاپ بازی State Of Survival

4 ) 10000 بیو کاپ بازی State Of Survival

5 ) 25000 بیو کاپ بازی State Of Survival

6 ) 100000 بیو کاپ بازی State Of Survival

شما پس از خرید هر یک از محصولات بالا ، آن را به شکل آنی دریافت خواهید کرد.

ضمناٌ فروشگاه گیم کد دارای محصولات دیگری هم برای خرید می باشد :

1 ) گیفت کارت مینت

2 ) گیفت کارت های استیم والت

3 ) سکه بازی ساکر استارز

4 ) تاج بازی دومینیشنز

5 ) گیفت کارت مستر کارت آمریکا

6 ) سکه بازی گاردن اسکیپ

7 ) گیفت کارت های آمازون

8 ) گیفت کارت اوریجین

9 ) گیفت کارت اسپاتیفای

10 ) و سایر محصولات

سایت گیم کد همواره حامی شما کاربران گرامی از طریق تیم پشتیبان خود می باشد. این تیم دارای کارشناسان خبره در زمینه گیفت کارت می باشند که می توانند شما را از زمان ثبت سفارش تا لحظه تحویل محصول و حتی پس از آن یاری نمایند و پاسخگوی سوالات و مشکلات ایجاد شده در زمینه خرید بیوکاپ State Of Survival و پک های بازی استیت اف سوروایوال باشند.

این تیم به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل و در ساعات مشخص در خدمت شما کاربران گرامی می باشند.