مناسب برای سنین : ۱۲ سال به بالا

خرید جم (الماس) کلش اف کلنز | Clash of clans

محصولات پیشنهادی : خرید یوسی پابجی موبایلخرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

جهت خرید جم بازی Clash of clans به سایت گیم کد مراجعه نمایید شارژ اکانت شما بصورت فوری در تایم های اداری انجام خواهد شد.

بازی کلش آف کلنز در دسته بازی های استراژیکی قرار میگیرد. و یک بازی رایگان برای تلفن همراه و تبلت است. این توسط شرکت سوپرسل supercell ساخته شده. نسخه ios این بازی زود تر از نسخه تندروید آن ساخته شده. نسخه ios در تاریخ دوم آگوست 2012 منتشر شد. نسخه اندروید این بازی در هفتم اکتر 2013 منتشر شد. در این بازی خیالی به بازیکن یک دهکده میدهند. بازیکن باید با استفاده از سکه, اکسیر و جم دهکده خود را گسترش بدهد. بازیکن میتواند از معادنی که در بازی وجود دارد سکه, اکسیر و جم به دست بیاورد. و یا با حمله به دیگر دهکده ها سکه و اکسیر به دست بیاورد. و برای به دست آوردن جم باید به ماموریت هایی که در خود بازی گفته شده انجام دهد. ویا میتوان با خرید جم, آن را بدست آورید.

خرید جم بازی کلش اف کلنز  – معرفی بازی کلش آف کلنز clash of clans

بازی کلش آف کلنز یکی از بازی های آنلاین یک یا چند نفره است. که بازیکنان میتوانند با استفاده از ساختن قبیله و یا با عضو شدن به قبیله ای با دیگر بازی کنان متحد بشوند. بازیکنانی که با هم متحد شده اند میتوانند به جنگ های قبیله ای clan wars بروند. و از این طریق سکه و اکسیر به دست بیاورند. بازیکنان همچنین میتوانند با بازی های یک نفره به دهکده های دیگر حمله کنند. وسکه و اکسیر به دست بیاورند. فقط بازیکنان قبل از حمله به دیگر دهکده ها باید به ارتش خود آموزش دهد. و یا به زبانی دیگر ارتش خود را گسترش بدهد. بازیکنانی که در یک قبیله هستند میتوانند برای یک دیگر سرباز بفرستند. همچنین این امکان وجود دارد که بازیکنانی که در یک قبیله هستند میتوانند با یکدیگر حرف بزنند. همینطور بازیکنان میتوانند با حمله به دهکده اجنه سکه و اکسیر تیره به دست بیاورند.

خرید جم کلش اف کلنز Clash Of Clasns

علاوه بر سکه و اکسیر که با حمله به دیگر دهکده ها بازیکنان به دست می آورند. امتیازی هم نسبت به میزان تخریبی که بازیکن در اثر حمله به دهکده دیگر کرده, به او داده میشود.که این اکتیاز از بین صفر تا سه ستاره خواهد بود که بسته به میزان تخریبی دارد که بازیکن انجام داده. زمان حمله به دهکده ها سه دقیقه است. بازیکن باید با استفاده از استراژیک خود به دهکده دیگران حمله کند. به طوری که در زمان داده شده یعنی سه دقیقه تخریب بیشتری به وجود بیاید. و سکه و اکسیر مورد نیاز خود را به دست بیاورد.

معرفی ساختمان ها در کلش آف کلنز

بازیکنان با ساختن ساختمان های مختلف میتوانند امکانات جدیدی برای دهکده خود داشته باشند. و با ارتقا دادن آنها عملکرد ان را بهبود ببخشند. یعنی ساختمانی که ارتقا یافته میشئچود سریع تر از قبل کار میکند و بازدهی بهتری دارد. شما برای ارتقا و یا ساختن بعضی از ساختمان ها نیاز به سکه و یا اکسیر دارید. درصورتی که سکه وکسیر به مقدار کافی نداشتید میتوانید به جای آنها جم بخرید. و یا برای سریع تر ساخته شدن ساختمان میتوانید جم بخرید.

ساختمان ها:

تالار شهر town hall

اصلی ترین ساختمان تالار شهر است. که شما با ارتقا دادن این ساختمان این امکان به شما داده میشود تا ساختمان های دیگری بسازید. و دهکده خود را گسترش بدهید.

آرمی کمپ army camp

شما زمانی که به سربازان خود آموزش میدهید. باید آنها را در جایی نگه داری کنید که این ساختمان این امکان را به شما میدهد. اما گنجایش این ساختمان تعدادی محدود است که شما با ارتقا  دادن آن میتوانید تعداد بیشتری از سربازان خود را در آن نگه دارید.

پادگان ارتش barracks

این ساختمانی است که شما میتوانید با استفاده از این ساختمان به سربازان خود آموزش دهید. تا برای حملات پیشرو که خواهند داشت آماده باشند.

معادن  gold mine و elixir collector

معادن سکه اکسیر می توانند برای شما سکه و اکسیر جمع آورید کنند. انها در مدت زمانی قادر هستند مقداری اکسیر و سکه استخراج میکنند. این معادن تمام نمیشوند و نت محدود اند.

منابع ذخیره سازیه سکه و طلا gold storage  و elixir storage

وقتی معادن طلا و سکه استخراج میکنند در این منابع سکه و اکسیر ذخیره میشوند.

کلبه کارگر builder hut

در هر یک از این ساختمان ها یک کارگر وجود دارد که آنها برای شما ساختمان های جدید میسازند. و یا اگر از قبل ساختمانی ساخته بودید و قصد ارتقای آنرا داشتید این کار را کارگر ها انجام میدهند. هرچه تعداد کارگر های دهکده شما بیشتر باشد. دهکده شما سریع تر رشد میکند. شما برای ساختن کلبه کارگر باید جم بخرید.

کارخانه طلسم spell factory

در این بازی دو نوع کارخانه طلسم وجود دارد. یکی با اکسیر  و یکی با اکسیر  سیاه. شما میتوانید با این ساختمان طلسم های مختلفی درست کنید. که هر یک از آنها در جنگ ها برای شما یک کاری انجام میدهد. و کمک میکند تا شما راهت تر در جنگ های مختلف پیروز شوید.

آزمایشگاه laboratory

با استفاده از این ساختمان شما میتوانید تلسم های خود را ارتقا دهید و با سربازان خود را ارتقا دهید.

ساختمان های دفاعی mortar , archer tower, cannon, wizard tower و …

این ساختمان از دهکده شما محافظت میکند. یعنی اگر کسی قصد حمله به دهکده شما را داشته باشد این ساختمان ها با سربازان حمله کننده مبارزه میکنند. بخشی از این ساختمان ها فقط از بخش هوایی محافظت میکند.و برخی فقط از بخش زمینی و برخی هم زمینی و هم هوایی از دهکده شما محافظت میکنند. این ساختمان ها ثابت بوده و فقط بخشی از محوطه اطراف خود دست رسی دارند و دفاع میکنند.

انواع سربازان army بازی کلش اف کلنز

در این بازی دو نوع سرباز وجود دارد. که زمان آموزش هر یک با دیگری فرق دارد. همچنین توانایی ها و روش حمله هر یک با یکدیگر فرق دارند.

سربازان با اکسیر بنفش به ترتیب عبارت اند:

بربر, کماندار, غول , جن, اسکلت شکننده دیوار, بالن, جادوگر, شفادهنده, اژدها, پکا, بچه اژدها, معدنچی, اژدهای برقی ویتی.

سربازان با اکسیر سیاه به ترتیب عبارت اند:

مینیون, گراز سوار, والکیری, غول سنگی, ساحره, لاوا هوندا و هدهانتر.

طلسم ها spells

همان طور که قبل تر هم گفتیم دو نوع طلسم در بازی وجود دارد. طلسم هایی که با اکسیر بنفش ساخته میشوند و طلسم هایی که با اکسیر سیاه تولید میشوند. که هر یک در طول حملات به شما امکاناتی میدهند. و حمله به دیگر دهکده ها را برای شما آسان تر میکند. شما بار ارتقا دادن کارخانه طلسم میتوانید یک طلسم جدید دریافت کنید. اگر شما اکسیر و یا جم کافی برای ارتقا دادن کارخانه طلسم ندارید. میتوانید از طریق همین سایت جم مورد نیاز خود تهیه کنید.

عناصر در طول بازی کلش او کلنز

همان طور که قبل تر هم با این عناصر مهم بازی آشنا شدید. مثل سکه, اکسیر بنفش, اکسیر سیاه و جم. شما در طول بازی به اسانی میتوانید سکه و هر دو نوع اکسیر را به دست بیاورید. و با استفاده از انها ساختمان بسازید. و یا انها را ارتقا دهید.و میتوانید با اکسیر سربازان خود را آومزش دهید. و یا انها را ارتقا دهید. وبا هر دو اکسیر سیاه و بنفش طلسم بسازید و انها را ارتقا دهید. البته زمانب که تالار شهر شما بالا تر از هفت بود شما میتوانید اکسیر سیاه داشته باشید.

اما با ارزش ترین عنصر جم است. که به اسانی سکه و اکسیر های سیاه و بنفش به دست نمی آید. و ارزشش از انها بیشتر است و شما باید تعداد جم را به خوبی کنترل کنید.شما میتوانید با انجام ماموریت هایی که در طول بازی به شما گفته میشود جم به دست بیاورید. و یا میتوانید جم را بخرید.

 

خرید جم بازی Clash of clans

سایت گیم کد به شما امکان خرید جم کلش اف کلنز برای سیستم عامل های ios و android را می دهد همچنین شما می توانید جم بازی کلش را در بسته های دلخواه با واحد پول ایران خریداری نمایید و از این بازی هیجان انگیز لذت ببرید.

از این که با ما همراه هستید سپاسگزاریم.

خرید جم بازی کلش اف کلنز | خرید الماس کلش اف کلنز | فروش جم کلش | جم کلش واقعی | جم کلش او کلنز ارزان | الماس بازی کلش او کلنز | خرید جم بازی کلش اف کلنز | خرید الماس کلش اف کلنز | فروش جم کلش | جم کلش واقعی | جم کلش او کلنز ارزان  | الماس بازی کلش او کلنز