خرید سکه برنامه LivU

برای داشتن ویدئو چت سرگرم کننده همراه با شکلک ها و Filter هایی منحصر به فرد به شما برنامه ی Livu را پیشنهاد می کنم.این برنامه Video Chat ویژگی های بسیاری دارد.  در این برنامه شما می توانید به صورت random ( تصادفی) با افرادی که در سراسر جهان هستند یک چت ویدئویی زنده برقرار کنید. این برنامه از جذابیت بالایی برخوردار است و بسیار سرگرم کننده می باشد. برخی از ویژگی های برنامه ی چت ویدئویی LivU را برایتان در زیر آورده ایم.

 1. تماس ویدئویی رایگان Livu : کاربر با استفاده از این برنامه می تواند در هر زمان و مکانی از چت و تماس رایگان با دوستان خود بهره مند گردد.
 2. چت ویدئویی random (تصادفی) : همانطور که قبلا گفتیم این برنامه قابلیت چت تصادفی با دیگر افراد سراسرجهان را دارا می باشد.
 3. قابلیت پیام دادن فوری : در صفحه چت Livu حباب هایی وجود دارد که به زیباتر شدن صفحه چت کمک کرده و همچنین استفاده از قابلیت چت در تماس ویدئویی به کاربران در مواردی که shy هستند و یا نمی دانند چه جوابی بدهند کمک می کند و شما از فرستادن شکلک هایی در صفحه چت نیز می توانید بهره ببرید. شما می توانید در ابتدا چت متنی ایجاد کنید.
 4. قابلیت تاریخچه ی چت : با استفاده از این ویژگی کاربر می تواند دوستانی که از قبل با آنها در ارتباط بوده را پیدا نموده و با آنها ارتباط برقرار کند. با این کار خاطرات قدیمی خود را زنده کنید.

  خرید سکه برنامه لایویو
 5. قابلیت ورود سریع و آسان : در این برنامه کاربر با مشکلات ثبت نام مواجه نمی شود و به همین راحتی از طریق شماره تلفن یا فیسبوک به سرعت وارد برنامه شوید . لازم به ذکر است زمان چت ویدئویی شما نیز ذخیره می گردد.
 6. زیباسازی چهره : در مواقعی که تماس ویدئویی شما طولانی است به صورت اتوماتیک چهره ی شما با جلوه ای زیباتر نمایان می شود. نکته ی جالب در این برنامه این است که شما با تعیین کشور و نوع جنسیت طرف مقابل خود می توانید انتخاب کنید که با چه افرادی در ارتباط باشید . این ویژگی در هیچ کدام از برنامه های چت ویدئویی وجود ندارد و می توان یکی از دلایل محبوبیت برنامه ی Livu را این دانست. البته این قابلیت برای شما نیاز به خرید سکه چت تصویری LivU دارید. قیمت Coin برنامه LivU برای تعیین جنسیت
  طرف مقابل در ابتدا coin 9 می باشد.
 7. شما می توانید با رجوع به سایت گیم کد از خرید سکه ارزان برنامه Livu بهره مند گردید. بسته های خرید سکه برنامه Livu در سایت ما به شرح زیر است :
 • خرید 300 سکه برنامه livu
 • خرید 1200 سکه برنامه livu
 • خرید 2500 سکه برنامه livu
 • خرید7000 سکه برنامه livu
 • خرید 1500 سکه برنامه livu
 • خرید 35000 سکه برنامه livu

« جهت اطلاع از تخفیفات ویژه سایت و اخبار بازی ما را در اینستاگرام دنبال کنید »

5/5 (1 نظر)