خرید وی باکس ارزان فورتنایت – گیفت کارت فورتنایت

V-Bucks چیست؟

هر بازی برای خرید درون بازی پول بازی مخصوص به خود دارد به عنوان مثال به پول بازی پابجی موبایل ، یوسی پابجی موبایل – UC Pubg Mobile به پول بازی کالاف دیوتی موبایل ، سی پی کالاف دیوتی – CP Call of Duty و همینطور به پول بازی فورتنایت وی باکس فورتنایت – V Bucks Fortniteمی گویند.

کاربردهای خرید وی باکس ارزان فورتنایت چیست؟

در بازی فورتنایت جهت ارتقا موقعیت و نقش خود در بازی ، افزایش سلاح ، خرید اسکین ، پیشرفت و پیروزی در بازی ، برخورداری از آیتم های بتل پس فورتنایت ، بتل رویال ، Emotes ، باز کردن چالش های بازی و صدها کاربرد دیگر باید از پول دیجیتال درون بازی یا در واقع خرید vbucks فورتنایت استفاده کنید.

در بازی پرهیجان فورتنایت قیمت بتل پس ۹۵۰ وی باکس فورتنایت هست شما می توانید با خرید ۱۰۰۰ وی باکس فورتنایت از سایت گیم کد – GameCode.iR به آیتم های ویژه و هیجان انگیز بتل پس دست یابید.

اسکین ها ، لباس ها ، آیتم ها و… در فورتنایت به صورت میانگین بین ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ وی باکس هست.

قیمت legendaries در فورتنایت در حال حاضر ۲۰۰۰ وی باکس می باشد.

محصولات خرید vbucks فورتنایت در سایت گیم کد :

کاربران گرامی به این نکته توجه داشته باشید که با خرید گیفت کارت فورتنایتاز گیم کد ، کد گیفت کارت بازی برای شما ارسال خواهد شد که با دنبال کردن آموزش زیر می توانید کد خریداری شده را استفاده و خرید vbucks ارزان فورتنایت به بازی شما اضافه خواهد شد.

نحوه شارژ گیفت کارت فورتنایت

با خرید vbucks ارزان فورتنایت – خرید گیفت کارت فورتنایت در سایت گیم کد – GameCode.iR اطلاعات اکانت خود را وارد کرده و همکاران مربوط به بخش سفارشات ، شارژ وی باکس اکانت شما را بصورت مستقیم انجام خواهند داد.

معرفی بازی فورتنایت

و اما معرفی بازی پرهیجان فورتنایت :

بازی فورتنایت یک بازی جذاب و آنلاین بوده که سازنده شرکت اپیک گیمز هست.

این بازی برای پلتفرم های مختلف :

  • ایکس باکس – Xbox
  • پلی استیشن – PS4
  • نینتندو سوییچ ـ Nintendo Switch
  • موبایل ـ Mobile
  • PC / Mac – پی سی / مک

قابل خرید و استفاده می باشد. چندین ماه هست که این بازی از استور های Google Play و App Store به دلیل عدم رعایت قوانین مخصوص به گوگل و اپل جهت پرداخت های درون بازی و خرید vbuvks فورتنایت حذف شده و فعلا تجدید نظری در این باره صورت نگرفته امیدواریم به زودی این بازی محبوب در استورهای اپل – app store و استور گوگل – play store قرار بگیرد.

شما می توانید جهت خرید وی باکس ارزان فورتنایت به سایت گیم کد – GameCode.iR بزرگترین و معتبرترین سایت خرید گیفت کارت ، خرید درون برنامه ای و درون بازی مراجعه نموده و اقدام به خرید vbucks fortnite کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که بعد از خرید سفارشات بین ۵ تا ۲۰ دقیقه انجام خواهد شد و شما می توانید جهت پیگیری سفارشات خود به تلگرام پشتیبانی پیغام ارسال بفرمایید.

کاربران گرامی جهت اطلاع از محصولات و مشاوره رایگان می توانید با شماره : ۰۹۱۲۵۵۰۹۰۶۰ تماس بگیرید.

محصولات خرید vbucks ارزان فورتنایت در گیم کد :

خرید ۱۰۰۰ vbucks فورتنایت

خرید ۲۸۰۰ vbucks فورتنایت

خرید ۲۸۰۰ vbucks فورتنایت

خرید ۷۵۰۰ vbucks فورتنایت

خرید ۱۳۵۰۰ vbucks فورتنایت

محصولات خرید گیفت کارت بازی Fortnite :

خرید ۲۸۰۰ گیفت کارت Fortnite

خرید ۵۰۰۰ گیفت کارت Fortnite

خرید ۷۸۰۰ گیفت کارت Fortnite

خرید ۱۳۵۰۰ گیفت کارت Fortnite

خرید ۱۶۳۰۰ گیفت کارت Fortnite

خرید ۱۸۵۰۰ گیفت کارت Fortnite

5/5 (1 نظر)