گیفت کارت پلی استیشن سوئد

برای ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن سوئد باید از طریق کنسول پلی استیشن به فروشگاه پلی استیشن سوئد متصل شوید و در سایت پلی استیشن استور به دنبال گزینه Redeem Codes بگردید. بعد از باز کردن این صفحه باید کد گیفت کارت خریداری شده را وارد نمائید و گزینه Continue را انتخاب  نمایید تا اکانت پلی استیشن سوئد شما شارژ گردد.

به وسیله گیفت کارت psn سوئد می توانید از امکانات زیر بهره مند شوید:

1 ) برای دیدن جدید ترین فیلم های دنیا باید به وسیله گیفت کارت پلی استیشن سوئد این کار را انجام دهید.

2 ) برای خرید طلای برخی بازی ها می توانید روی کمک این گیفت کارت حساب نمائید.

3 ) برای خرید التیمیت بازی فیفا و امتیاز بازی PES به گیفت کارت پلی استیشن سوئد احتیاج دارید.

4 ) به راحتی می توانید گیفت کارت psn سوئد را مثل کارت های هدیه بانکی ، به دوستان خود هدیه دهید.

5 ) به کمک شارژ ps4 سوئد می توانید اقدام به خرید های درون برنامه ای کنید.

6 ) می توانید به وسیله این گیفت کارت ، اشتراک پلی استیشن پلاس یوئد را تهیه کنید و به تجربه بازی های آنلاین و چند نفره بپردازید.

دیگر مزایای گیفت کارت پلی استیشن سوئد

  • می توانید بازی های رایگان موجود در پلی استیشن استور سوئد را دریافت کنید.
  • گیفت کارت پلی استیشن سوئد می تواند شما را در خرید تم های آنلاین همراهی نماید.
  • به کمک این گیفت کارت قادرید بازی های جدید را پیش خرید کنید تا از اولین گیمر هایی باشید که این بازی ها را تجربه می کنند و یا جدید ترین بازی های فروشگاه پلی استیشن سوئد را خریداری کنید.
  • به وسیله این گیفت کارت امکان تماشای جدید ترین سریال ها برای شما فراهم است.
  • و دیگر خدمات فروشگاه پلی استیشن سوئد.

اعتبارات گیفت کارت پلی استیشن سوئد در گیم کد

سایت گیم کد برای رفاه حال کاربران خود ، گیفت کارت پلی استیشن سوئد را به سبد محصولات خود اضافه نموده است. شما برای تهیه این گیفت کارت ضمن مراجعه به فروشگاه گیم کد باید از بین اعتبار های موجود این محصول در سایت گیم کد ، بسته مورد نظر خود را برگزینید و پس از ثبت سفارش ، محصول مورد نظر را در اسرع وقت دریافت نمایید:

1 ) گیفت کارت 200 کرون پلی استیشن سوئد

2 ) گیفت کارت 400 کرون پلی استیشن سوئد

3 ) گیفت کارت پلی استیشن پلاس 3 ماهه سوئد

ممکن است این سوال برای شما مطرح شده باشد که آیا گیفت کارت فیزیکی پلی استیشن سوئد با نوع دیجیتالی آن تفاوت دارد و چرا نمی توان شارژ ps4 سوئد را به صورت فیزیکی خریداری کرد؟ در جواب سوال اول باید بگوییم گیفت کارت فیزیکی و دیجیتالی با هم هیچ فرقی نداشته اند و حتی از لحاظ سهولت در خرید و وجود تخفیف ، گیفت کارت پلی استیشن دیجیتالی شرایط بهتری دارد. اما در جواب سوال دوم باید گفت که به علت تحریم بودن ایران گیفت کارت پلی استیشن فیزیکی سوئد در بازار موجود نمی باشد و فقط می توانید نوع دیجیتال آن را خریداری کنید.

راه های شارژ حساب کاربری پلی استیشن سوئد

در حال حاضر خیلی از شرکت های بازی ساز تمایل دارند تا محصول خود را به شکل دیجیتالی به فروش برسانند به همین علت ، بعضی از محصولات موجود در فروشگاه پلی استیشن سوئد ، نوع فیزیکی در بازار ندارند و فقط می شود آن را به صورت دیجیتالی خریداری کرد.

از دو طریق می توان حساب کاربری پلی استیشن سوئد را شارژ نمود:

1 ) در حالت اول به وسیله کارت های اعتباری بین المللی مثل: پی پال ، مستر کارت ، ویزا کارت وغیره می باشد که در ایران استفاده از این کارت ها به دلیل وجود تحریم ها مرسوم نمی باشد و اصلاٌ به درد سر های آن نمی ارزد.

2 ) در حالت دوم استفاده از گیفت کارت پلی استیشن سوئد است که می توان این کار را بدون درد سر و مشکل به انجام رساند.

این نکته را در ذهن خود بسپارید که ریجن گیفت کارت باید با کشور اکانت همخوانی داشته باشد. به بیان ساده تر باید گیفت کارت psn سوئد را روی اکانت پلی استیشن سوئد ردیم کرد. در صورت عدم توجه به این نکته ، گیفت کارت خریداری شده مسدود می شود و مورد استفاده نخواهد بود.

از دسته محصولات گیم کد

فروشگاه گیم کد اضافه بر عرضه گیفت کارت پلی استیشن سوئد (شارژ ps4 سوئد) ، محصولات گوناگون دیگری را نیز دارا می باشد. شما می توانید در حین خرید گیفت کارت پلی استیشن سوئد از دیگر کالا های موجود در سایت گیم کد خرید کنید. از دسته محصولات فروشگاه گیم کد موارد زیر را می توان نام برد:

1 ) گیفت کارت EA Play برای MAC و PC

2 ) گیفت کارت پلی استیشن فرانسه

3 ) گیفت کارت اسپاتیفای

4 ) گیفت کارت بازی ورد آف وار کرافت

5 ) گیفت کارت اپن باکس

6 ) گیفت کارت اپکس لجندز

7 ) گیفت کارت های گوگل پلی

8 ) گیفت کارت بازی ران اسکیپ

9 ) گیفت کارت گو کش گیم کارت

10 ) و دیگر محصولات سایت گیم کد

از دلایل انتخاب گیم کد

شما پس از خرید گیفت کارت psn سوئد از فروشگاه گیم کد ، آن را در تایم سریع و با قیمت به صرفه می توانید دریافت نمائید.

پیشنهاد ما جهت خرید گیفت کارت پلی استیشن سوئد ، فروشگاه گیم کد است که کلیه مرحله های خرید را در بهترین حالت برای شما فراهم کرده ‌است.

سایت گیم کد دارای تیم خبره و متخصص در زمینه جم و گیفت کارت می باشد که در بخش پشتیبان فروشگاه گیم کد مشغول به فعالیت هستند. گیفت کارت پلی استیشن سوئد در سایت گیم با داشتن پشتیبانی آنلاین و پاسخ گویی 24 ساعته در کلیه ی روزهای هفته و همچنین عرضه ی گیفت کارت ها در مناسب ترین قیمت و تحویل فوری اولین انتخاب برای شما بوده است.