خرید جم بازی مدیر آنلاین فوتبال – خرید جم OSM

مناسب برای سنین : ۳ سال به بالا

جم مدیر فوتبال انلاین

اگر به دنبال یک مدیر در فوتبال هستید بی تردید بازی مدیر آنلاین فوتبال همان چیزی است که شما منتظرش بودید. این بازی یک بازی مدیریتی برای فوتبال است که برای سیستم عامل اندروید توسط شرکت Game Basics BV طراحی و روانه بازار شده است.

این گیم رایگان به شکل کامل ساخته شده است و شامل همه مسابقات فوتبال و باشگاه های سر تا سر جهان است.

اگر به دنبال یکی از بی نقص ترین و کامل ترین گیم های مدیریت فوتبال می باشید بازی (Online Soccer Manager (OSM را فراموش نکنید.

اگر می خواهید به دیگران ثابت کنید که یک مدیر حرفه ای هستید پس باید تاکتیک ها و استراتژی های مدیریتی خود را به نمایش بگذارید. دوستان خود را زیر نظر داشته باشید تا بفهمید که چه کسی بهترین دانش فوتبال را در میان همه دارد. این گیم در گروه بازی های تحت وب می ‌باشد و جهت اجرای آن به اتصال دائمی اینترنت نیاز است.

در سال 2017 نسخه فارسی این بازی با نام مربی برتر توسط شرکت مدریک ساخته شد. در این بازی شما حدوداٌ بر همه بخش های تیم و بازیکن های آن کنترل دارید. مضاف بر همه امکانات جذاب بازی ، شما می توانید جلسه های آموزشی گوناگونی را با هدف پیشرفت بیشتر در تیم خود ایجاد کنید.

شما در این بازی حتی می توانید در فصل نقل و انتقالات بازیکن از دیگر تیم ها به تیم خود اضافه کنید و حتی بازیکنی را که به حضورش در تیمتان نیازی نیست را به تیم دیگری بفروشید.

زمانی که بازیکن مورد نظرتان را به تیم خود می آورید می توانید جهت نقل و انتقالات مذاکره کنید و با مدیریتتان تیم خود را از پایین جدول به بالا بکشید چون به آنها کمک می کنید تا از طریق تاکتیک های برتر شما به پیروزی برسند.

اگر در زمان بازی متوجه نا کار آمدی تاکتیک های خود شدید ، در حین بازی هم می توانید نسبت به تغییر تاکتیک ها و استراتژی خود اقدام نمایید تا به خواسته خود برسید.

بازی مدیر فوتبال به بیش از 19 زبان زنده دنیا قابل ترجمه و راه اندازی می باشد مثل: زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، روسی ، ایتالیایی و دیگر زبان های زنده دنیا همسان سازی و فعال شدن زبان بازی به شکل خودکار و بدون معطلی پس از نصب طبق زبان گوشی شما تنظیم  می گردد.

شما برای اینکه بتوانید تیم پر قدرتی بسازید به حضور فوق ستاره ها در تیمتان نیاز دارید برای خرید فوق ستاره ها می توانید از بانک کمک بگیرید و با کمک فوق ستاره ها وارد رقابت های مهم و حساس بین المللی شوید.

درست است که بازی مدیر آنلاین فوتبال به شکل رایگان ارائه شده است ولی برای اینکه بتوانید سریع تر پیشرفت کنید و پیروزی های بیشتری به دست آورید با پرداخت های درون برنامه ای و خرید جم امکان طی کردن این مسیر برای شما سریع تر اتفاق می افتد. شما حتی می توانید با خرید جم بازی مدیر آنلاین فوتبال بلیط های فصل را خریداری نمایید و حتی می توانید لیگ های خارجی را شناسایی کنید و به بررسی بازی ها و لیگ ها دسترسی پیدا کنید.

خرید جم OSM

شما هم اکنون می توانید نسبت به خرید جم OSM از فروشگاه گیم کد با اعتبار های زیر اقدام نمایید:

1 ) خرید 200 جم بازی OSM

2 ) خرید 525 جم بازی OSM

3 ) خرید 1125 جم بازی OSM

4 ) خرید 2350 جم بازی OSM

5 ) خرید 6250 جم بازی OSM

6 ) خرید 13500 جم بازی مدیر آنلاین فوتبال

شما با خرید هر یک از جم های بازی مدیر آنلاین فوتبال آن را به شکل آنی تحویل خواهید گرفت.

شما می توانید علاوه بر خرید جم OSM از دیگر محصولات سایت گیم کد خرید داشته باشید :

1 ) گیفت کارت های گوگل پلی

2 ) گیفت کارت های اپل آیتونز

3 ) گیفت کارت های استیم والت

4 ) گیفت کارت های پلی استیشن

5 ) گیفت کارت های ایکس باکس

6 ) گیفت کارت یوسی پابجی موبایل

7 ) گیفت کارت مستر کارت آمریکا

8 ) ویزا کارت مجازی

9 ) گیفت کارت مایکروسافت

10 ) و غیره

فروش جم بازی مدیر آنلاین فوتبال

شما در بازی مدیر انلاین فوتبال Online Soccer Manager (OSM) وظایفی را باید انجام دهید :

1 ) انتخاب تکنیک ها و تاکتیک های مناسب تیم طبق توانایی بازیکنان.

2 ) حتماٌ اخبار نقل و انتقالات را پیگیری کنید چون برای مدیریت بهتر تیم باید ابتدا نقل و انتقال بازیکن ها را در سطوح بین المللی تحلیل کنید و بعد با توجه به نیازهای تیم ، بازیکنان مورد نظر خود را بخرید و یا بفروشید.

3 ) انتخاب یک کاپیتان لایق و گوشزد کردن نکات مهم به او را در دستور کار خود قرار دهید.

4 ) به خدمت گرفتن بهترین و مناسب ترین بازیکن ها در پست های مناسب با توانمندی های آن ها.

5 ) همیشه وضعیت تیم و بازیکن ها را بررسی و تجزیه و تحلیل کنید.

6 ) بهترین مربی ها را برای تمرینات تیمی به کار بگیرید.

7 ) برای اینکه بهترین باشید باید مراقب سلامت بازیکن های تیم خود باشید. بنابراین انتخاب یک پزشک متخصص برای تیمتان را در دستور کار قرار دهید.

8 ) همیشه هدف شما باید قهرمان شدن در لیگ و کسب افتخارات تیمی باشد بنابراین همواره برای رسیدن به این هدف باید در تلاش باشید.

9 ) همیشه رقبای خود را زیر نظر داشته باشید.

10 ) انتخاب یک لباس برای تیمتان می تواند اولین قدم برای بهترین شدن باشد.

11 ) شما حتی می توانید اگر علاقمند هستید به لیگ دوستان خود بپیوندید.

12 ) امتیازات کسب شده شما همیشه در انتهای فصل و به شکل کاملاٌ به روز در پروفایل شما قابل دیدن است.

فروشگاه گیم کد دارای بخش پشتیبان حرفه ای در زمینه خرید گیفت کارت می باشد که همواره حامی شما از لحظه ثبت سفارش تا زمان تحویل محصول و حتی پس از آن است. بخش پشتیبان گیم کد هر روز حتی در ایام تعطیل و در ساعات مشخص پاسخگوی سوالات و مشکلات به وجود آمده در باب خرید جم OSM می باشد.