• خرید گیفت کارت اپل انگلیس

گیفت کارت آیتونز انگلیس

ما در گیم کد و با ارائه خدماتی در خصوص خرید گیفت کارت آیتونز اپل انگلیس و تحویل دیجیتالی آن در سریعترین زمان شما را یاری رسانده ایم . در صورت نداشتن اطلاعاتی در خصوص گیفت کارت ایتونز انگلیس این مطلب را از دست ندهید.

گیفت کارت اپل انگلیس پوند

دقیقاً مشابه بقیه ی گیفت کارت ها شما می توانید به مجموعه اتصالات استور مربوطه که در اینجا استور اپل مد نظر می باشد دسترسی یابید.

حال در اینجا از مزیت خرید گیفت کارت که همان شارژ اکانت اپل یا شارژ اپل آیدی می باشد می گوئیم که پس از آن می توانید از تمامی FILM ها و یا کتاب ها و MUSIC بهره مند گردید.

به طور کلی شما با خرید این گیفت کارت تنها به خرید از یک استور خاص محدود نمی شوید بلکه می توانید از استورهای زیادی مثل : اپ استور ، IBOOK ، مک ، آیتونز و دیگر استورها خرید خود را انجام دهید.

شما پس از انجام مراحل خرید که به عضویت در سایت گیم کد نیاز دارد می توانید از خرید گیفت کارت اپل آیتونز انگلیس کاملاً اورجینال و با قیمتی ارزان خریدی لذت بخش داشته باشید.

نکته : خرید گیفت کارت آیتونز انگلیس فاقد تاریخ انقضا بوده است و شما در صورتی قادر به ردیم کردن گیفت کارت آیتونز انگلیس می باشید که کشور حسابتان اپل آیدی انگلیس باشد.

اکانت اپل موزیک انگلیس

شما در اپل استور انگلیس نیز علاوه بر استفاده از اکانت اپل موزیک انگلیس محصول محبوب این استور که در تایم سه تا یک سال بارها قابل استفاده است همچنین می توانید از مجموعه ای بزرگ از موسیقی ها و همچنین هزاران پادکست و کتاب صوتی بهره مند گردید.

همچنین میتوانید از گیفت کارت ایتونز دیگر کشور ها ، گیفت کارت ایتونز امریکا ، گیفت کارت ایتونز استرالیا ، گیفت کارت ایتونز کانادا دیدن کنید.

جهت استفاده از کلیه ی خدمات آیتونز پیشنهاد می کنیم که به خرید گیفت کارت آیتونز اپل انگلیس اقدام نمائید چرا که بهره بردن از اکثر خصوصیات آیتونز تنها در اپل استور انگلیس امکان پذیر است.

کاربران عزیز باید بدانید که در استور اپل می توانید از فضای آیکلود که خدمت خاص اپل بوده است نیز بهره مند گردید که include یا همان فضای ابری دارای خصوصیاتی مثل امنیت فوق العاده بوده که قابلیت افزایش حجم از پنجاه گیگابایت الی دو ترابایت داشته است.

نکته ای که ما در رابطه با تمامی گیفت کارت ها آورده ایم این بوده است که حتماً کشور اپل آیدی شما با کشور اعتبار خریداری شده یکی باشد و جهت خرید گیفت کارت اپل انگلیس پوند حتماً به کشور اپل آیدی انگلیس نیاز است.

ما با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته و پس از انجام خرید و تحویل کد به صورت آنی در سایت گیم کد تا 48 ساعت کد را پشتیبانی می نمائیم.

برخی از محصولات سایت ما جهت خرید گیفت اپل انگلیس پوند

  • خرید گیفت کارت 5 پوندی ایتونز اپل انگلیس
  • خرید گیفت کارت 10 پوندی ایتونز اپل انگلیس
  • خرید گیفت کارت 15 پوندی ایتونز اپل انگلیس
  • خرید گیفت کارت 20 پوندی ایتونز اپل انگلیس
  • خرید گیفت کارت 25 پوندی ایتونز اپل انگلیس
  • خرید گیفت کارت 50 پوندی ایتونز اپل انگلیس
  • خرید گیفت کارت 100 پوندی ایتونز اپل انگلیس
5/5 (1 نظر)