خرید گیفت کارت گوگل پلی ترکیه

گوگل پلی لیر ترکیه

گیفت کارت گوگل پلی ترکیه در بین ایرانی ها بسیار پر طرفدار است چون قیمت خرید محصولات از فروشگاه های ترکیه خیلی ارزان تر از کشور هایی مثل امریکا ، کانادا ، استرالیا و غیره است. در نتیجه شما قادر خواهید بود به کمک گیفت کارت گوگل پلی لیر ترکیه ، یکی از مناسب ترین خرید ها را در بین سایر استور های دیگر کشور ها داشته باشید.

تاریخچه گوگل پلی

کمپانی گوگل در سال 2012 با ادغام گوگل موزیک و اندروید مارکت ، شرکت گوگل پلی را تاسیس کرد. با ادغام این دو شرکت باعث شد تا امکانات مختلفی مثل : فیلم های جدید ، موسیقی های جدید ، انواع اپلیکیشن ، کتاب های آنلاین ، بازی های اندرویدی و … در گوگل پلی به یوزرهای ( کاربران ) این شرکت نوپا و تازه تاسیس ارائه شود.

نحوه شارژ اکانت گوگل پلی

این فروشگاه اندروید بیش از 500 هزار بازی و برنامه را شامل می شود که می تواند تمام سرگرمی های مورد نظر شما را پوشش دهد. به وسیله این برنامه ( Google Play ) می توانید رتبه بندی برنامه ها ، بررسی آن ها و تریلر آن ها را مشاهده کنید. این امکانات را می توانید از طریق اپ موبایل Play Store در اندروید ، Google TV و وب سایت در اختیار داشته باشید.

شما می توانید از طریق نرم افزار Google Play برنامه ها و یا بازی های رایگان فروشگاه اندروید را از طریق لینک مستقیم دانلود کنید و یا برنامه ها و بازی های پولی ( غیر رایگان ) را به کمک گیفت کارت خریداری کنید.

گیفت کارت Google Play ترکیه به یوزرها ( کاربران ) این امکان را می دهد تا از محصولات پولی ( غیر رایگان ) این کشور در گوگل پلی استفاده کنند.


خرید گیفت کارت گوگل پلی ترکیه


آشنایی با گیفت کارت گوگل پلی استور

گیفت کارت Google Play در واقع نوعی کارت هدیه ای است که به کاربران این امکان را می دهد تا از محصولات پولی ( غیر رایگان ) اندرویدی و هر آنچه که روی آن قابلیت نصب دارد کمک بگیرند و از آن ها استفاده کنند.

به کمک گیفت کارت گوگل پلی می توانید بازی ها و برنامه های اندرویدی را خریداری و از آن ها لذت ببرید.

به وسیله گیفت کارت گوگل پلی لیر ترکیه می توانید خرید های درون برنامه ای داشته باشید.

می توانید با کمک گیفت کارت گوگل پلی جم بازی خریداری کنید و به وسیله آن در بازی های اینترنتی پیشرفت کنید.

شما با خرید گیفت کارت Google Play ترکیه ، حساب کاربری گوگل شما با توجه به میزان اعتبار گیفت کارت خریداری شده شارژ می شود و بعد از آن می توانید برای پرداخت درون برنامه ای و یا خرید از آن استفاده کنید.

مزیت استفاده از گیفت کارت

1 ) گیفت کارت ها هیچگونه تاریخ مصرفی ندارند.

2 ) می توانید به وسیله گیفت کارت هر زمان که خواستید از فروشگاه بازی و برنامه و غیره خریداری کنید.

3 ) گیفت کارت ها با اعتبار های مختلفی ارائه می شوند و شما می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری کنید.

4 ) همچنین به وسیله گیفت کارت می توانید خرید راحت و بدون دردسری داشته باشید.

خرید گوگل پلی لیر ترکیه

گیفت کارت گوگل پلی لیر ترکیه را می توانید به راحتی و در کمترین زمان و با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی گیم کد ( gamecode.ir ) خریداری کنید.

گیفت کارت گوگل پلی استور ترکیه با اعتبار های مختلفی در وب سایت گیم کد ارائه می شوند :

1 ) 25 لیر

2 ) 50 لیر

3 ) 100 لیر

گیفت کارت گوگل پلی استور ترکیه از فروشگاه اینترنتی گیم کد بسیار آسان است ، زمانی که شما گیفت کارت را خریداری کردید برای شما یک کد شارژ ( Code gift card ) ارسال می شود و با وارد کردن آن ( ردیم ) حساب شما با توجه به میزان اعتبار گیفت کارت شارژ می شود.

و در اخر باید گفت :

همانگونه که دیدید گیفت کارت ها کاربردهای زیادی دارند بنابراین پیشنهاد می شود که در زمان گیفت کارت گوگل پلی لیر ترکیه ، اعتبار 100 لیر آن را تهیه کنید چون گیفت کارت ها فاقد محدودیت زمانی هستند و شما می توانید با خرید گیفت کارت 100 لیر بدون نگرانی از نوسانات ارزی هر موقع که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

4.3/5 (4 نظر)