اتصال دسته بازی Xbox 360 و پلی استیشن به گوشی اندروید

در دو بخش گذشته در مورد روش ها و چگونگی اتصال دسته ی بازی ایکس باکس ۳۶۰ به گوشی اندروید صحبت کردیم.

اکنون با ما همراه باشید با بخش سوم روش های اتصال دسته ی ایکس باکس به گوشی اندروید. شما می توانید خیلی راحت دسته ایکس باکس را روی گوشی اندروید خود نصب کنید و نیاز به تنظیمات خاصی برای این منظور ندارید.

مطالب مرتبط :

شما تنها با یک کابل مبدل OTG که یکسر ورودی USB و خروجی mini usb دارد می توانید گوشی اندروید خود را به دسته ایکس باکس ۳۶۰ متصل کنید.

بسیاری از گوشی های اندروید به راحتی دسته ایکس باکس ۳۶۰ را پشتیبانی می کنند در واقع این دسته ها توسط گوشی و یا تبلت پشتیبانی می شوند اما اگر دسته شناخته نشد می توانید از روش هایی که در بخش های قبلی نیز توضیح داده شد استفاده نمایید.

حتما بخوانید :

ارور های ایکس باکس

اکنون بازی را اجرا کنید و بازی کنید اما توجه داشته باشید که برخی از این بازی ها در قسمت تنظیمات می توانید بازی با صفحه ی لمسی یا دسته ی بازی را در آن انتخاب و فعال کنید.

کار کردن با دسته بازی در گوشی های اندروید بسیار راحت است حتی اگر بخواهید می توانید برنامه های خود را با دسته باز کنید این در حالی است که ویندوز قابلیت انجام اینکار را ندارد. سعی کنید همه بازی ها را با دسته انجام دهید تا متوجه شوید کدام بازی توسط دسته پشتیبانی نمی شود. یا این که در چه مواردی می توانید از منابع انلاین استفاده کنید.

نحوه اتصال دسته بازی بیسیم Xbox 360 و اتصال با بلوتوث به اندروید

این روش هم مشابه روش قبل است با این تفاوت که شما باید دانگل بیسیم را از طریق کابل OTG به گوشی اندروید خود متصل کنید . البته برخی از بازی ها این قابلیت را ندارند و ممکن است آن را شناسایی نکنند.

ابتدا دسته را با دستگاه خود Paired کنید سپس با بلوتوثی که در یک سمت دسته قرار دارد به گوشی اندروید متصل شوید. این دسته نیز مانند دسته های با سیم و معمولی کاربرد دارد.

روش اتصال گیم پد Sixaxis 3 پلی استیشن به گوشی اندروید

اتصال دسته بازی Xbox 360 و پلی استیشن به گوشی اندروید

برای برقرای این اتصال شما باید ابتدا دستگاه خود را روت کنید پس از انجام این کار باید برنامه دسته پلی استیشن اندروید Sixaxis Compatability Checker را برای اطمینان از پشتیبانی دستگاهتان از این دسته بازی ، نصب کنید .

با نصب نرم افزار SixaxisPair Tool App می توانید دسته را به گوشی وصل کنید و سپس نرم افزار Sixaxis Controller app را نصب کنید.


اتصال دسته ایکس باکس به گوشی ، چگونه دسته ایکس باکس ۳۶۰ را به گوشی وصل کنیم ، اتصال دسته بازی به گوشی
چگونه اینترنت گوشی را به ایکس باکس وصل کنیم ، تبدیل گوشی به دسته ایکس باکس وان ، نحوه اتصال ایکس باکس ۳۶۰ به اینترنت گوشی
اتصال دسته ایکس باکس به کامپیوتر ، چگونه دسته ایکس باکس وان را به گوشی وصل کنیم ، اتصال دسته بازی به تلویزیون سونی
اتصال دسته بازی Xbox 360 و پلی استیشن به گوشی اندروید ٬ اتصال دسته بازی Xbox 360 به گوشی اندروید ٬ اتصال دسته Xbox 360 به گوشی اندروید
اتصال دسته بازی Xbox 360 به گوشی اندروید ٬ اتصال دسته Xbox 360 به گوشی اندروید ٬ اتصال دسته بازی Xbox 360 و پلی استیشن به گوشی اندروید

0/5 (0 نظر)