انتقال دیتای بازی به Xbox one

با عرضه بازی های ویدیویی به صورت دیجیتال ، کاربران زیادی از این روش خرید ٬ استقبال کردند . زمانی که شما بازی را خریداری می کنید در ابتدا باید دیتای بازی را از Store دانلود کنید اما به دلیل اینکه Store از سرعت بالایی برخوردار نیست می توانید دیتا را از سرور هایی که سرعت بالاتری دارند دانلود کنید و آن را به کنسول انتقال بدهید.

همچنین کاربران می توانند به راحتی نسخه ی دیجیتال آن را برای اکثر پلتفرم ها از جمله PC ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان خریداری و نصب کرده و بازی را اجرا کنند.

اکنون انتقال بازی از کامپیوتر به ایکس باکس وان را برای شما آموزش می دهیم.

درایو USB در ایکس باکس از فایل های Ntfs استفاده می کند که در کامپیوتر های شخصی استفاده می شود پس از این لحاظ مشکلی ندارید اما پس از شناساندن هارد اکسترنال به ایکس باکس وان باید Master Boot Record را تغییر دهید.

در ابتدا باید نرم افزار Xbox One External USB Storage Device Converter را دانلود کرده سپس بر روی ایکس باکس نصب کنید.

مطالب مرتبط :

آموزش نصب بازی های دیتا دار اندروید

مرحله اول

در ابتدا هارد اکسترنال را که به کنسول Xbox one وصل کنید پیغامی با نام Use for media, or for games & apps ظاهر می شود و سه گزینه انتخابی به شما می دهد که باید Format storage device را انتخاب کنید و یک نام برای هارد خودتان بگذارید.

سپس Install new things here را انتخاب کرده و مجددا Format storage device را برگزینید.

کنسول با نمایش پیغام External storage ready به شما اطلاع می دهد که هارد آماده انتقال است . اما اگر با انجام این مراحل هارد توسط ایکس باکس شناسایی نشد آنگاه باید هارد را به کامپیوتر وصل کرده و سپس آن را به شکل exFAT فرمت کنید.

انتقال دیتا به ps4

مرحله دوم

زمانی که هارد را به کامپیوتر وصل کردید باید نرم افزار Xbox One External USB Storage Device Converter را به شکل Run as Admin اجرا کنید سپس در نرم افزار Scan را بزنید تا هارد شما را بشناسد.

زمانی که هارد شما شناسانده شد آن را در حالت XBOX Mode قرار می دهد سپس با زدن کلیک راست گزینه Enable PC Mode را انتخاب کنید.

مقالات مرتبط :

نصب بازی آفلاین xbox one

با کلیک دوباره بر روی Scan می توانید تغییرات هارد را مشاهده کنید و خواهید دید که هارد در حالت PC Mode قرار گرفته است.

الان دیگر وقت قطع کردن اتصال هارد است! برای اینکار باید هارد را به صورت Safely Remove قطع کنید و سپس هارد را جدا کنید و آنرا به کامپیوتر وصل کنید اکنون هارد به راحتی شناسایی می شود و می توانید از مای کامپیوتر My Computer وارد هارد شوید.

مشکل sign in ایکس باکس وان

حال بدون اینکه به محتوا چیزی اضافه کنید و یا پوشه ای بسازید آن را در هارد کپی کنید و پس از اینکه کاملا عمل کپی انجام شد و داده ها انتقال یافتند آنگاه در نرم افزار Xbox One External USB Storage Device Converter از گزینه Scan استفاده کنید.

اما همچنان هارد خود را در حالت PC Mode مشاهده خواهید کرد برای انتقال دیتا بر روی کنسول با کلیک راست کردن گزینه Enable XBOX Mode را انتخاب کنید.

برای اینکه مطمئن شوید اینکار به درستی انجام شده است با کلیک روی Scan در سمت راست Xbox Mode را مشاهده خواهید کرد.

اکنون دیگر با وصل کردن هارد به کنسول می توانید بازی را در My games & apps بیابید ، فقط توجه داشته باشید که پس از انجام مراحل فوق و برای شناساندن محتوای هارد به کنسول باید کنسول را به اینترنت وصل کنید.


انتقال بازی به هارد xbox ، xbox one drive converter دانلود ، آموزش نصب بازی آفلاین xbox one ، اموزش نصب بازی آفلاین xbox one
اموزش نصب بازی هکی روی xbox one ، نصب بازی کپی روی xbox one ، دانلود بازی کپی xbox one ، انتقال بازی از فلش به xbox 360
انتقال دیتای بازی به Xbox one ٬ انتقال دیتای بازی به ایکس باکس ٬ انتقال دیتا بازی به ایکس باکس ٬ انتقال دیتا بازی به ایکس باکس وان
انتقال دیتای بازی به ایکس باکس ٬ انتقال دیتا بازی به ایکس باکس ٬ انتقال دیتای بازی به Xbox one ٬ انتقال دیتا بازی به ایکس باکس وان

0/5 (0 نظر)