تریلر بازی اسپایدرمن

تریلر بازی spider man

بازی اسپایدر من توسط استودیوی اینسامنیاک گیمز طراحی و ساخنه شد و جز یکی از بهترین و جذاب ترین بازی ها محسوب می شود و جدا از گیم پلی عالی ٬‌گرافیک و صداگذاری خوب آن ٬ حس خوب مرد عنکبوتی شدن و تار زدن در جای جای شهر نیویورک ٬ جنگ با دشمنان به شیوه های مختلف ٬ عاشق شدن و زندگی با افراد متفاوت و انتقام گیری از جمله نقاط جذاب این بازی هیجانی به حساب می آید.

طراحان این بازی ادعا کرده اند که تمام دلایل عالی بودن شخصیت ها و کاراکتر های بازی ٬ گیم پلی آن و تمام نقاط قوت این بازی هیجانی را به نمایش خواهند گذاشت تا جایی که مخاطبین از دیدن آن شگفت زده خواهند شد.

داستان بازی spider man

داستان بازی اسپایدرمن ، به حدود ۸ سال پس از اینکه پیتر پارکر ٬ به مرد عنکبوتی تبدیل شد تمرکز کرده است.

در اینجا شخصیت هایی با پیتر پارکر همراهی می کنند مانند مری جین واتسون، سیلور سیبل ٬ مایلز مورالز ٬ اسکورپیون ٬ الکترو ٬ مستر نگاتیو ٬ راینو و … برخورد این افراد با هم در شهر نیویورک باعت می شود این شهر به نمایشی از خونریزی ٬ هرج و مرج و انتقام تبدیل شود البته این به جام هم افتادن بی دلیل نیست! و در پس هر انتقام قصه ای دردناک نهفته است.

تروفی های بازی spider man

گیم پلی بازی spider man

اگر از مواردی که دکر شد بگذریم نوبت به گیم پلی Marvel’s Spider-Man می رسد و از جمله شگفت انگیز ترین ویژگی این بازی ٬ وجود گیم پلی مخفی‌ کارانه در قسمت های مختلف از بازی می باشد.

گیم‌ پلی Spider-Man بسیار عالیست و در آن از هوش مصنوعی بالا و رضایت بخش دشمنان استفاده شده است و خواهید دید که گیمر چگونه از انجام هر گونه فعالیت در بازی نهایت لذت را خواهد برد. در برخی از قسمت های گیم‌ پلی مجبور هستید که دشمنان را پشت سر بگذارید ولی بسیاری از بخش ها هم هست که اینسامنیاک گیمز انتخاب را بر عهده خودتان گذاشته است .

به طور مثال برخی از مراحل بازی را می توان با پرتاب تار ٬ جا خالی دادن ٬ از دست دادن جان بصورت پیاپی و غیره طی کرد و در عین حال همین مراحل را می توان با مثلا حلق آویز کردن دشمنانتان آن هم از ارتفاعاتی مانند ساختمان های بلند نیویورک ٬ جابجایی و حرکت در مکان های مختلف ٬ گیر انداختن دشمنان و … انجام داد.

تریلر بازی اسپایدرمن

در بیشتر مواقع پیتر پارکر به پشت سر گذاشتن بازی های کوچک فکری و یا با صحبت کردن و گشت و گذار در محوطه ها می پردازد. البته ناگفته نماند این روند ارزش و امتیار زیادی دارد.
در مقابل ٬ مری جین، علاوه بر شخصیت‌ جذاب و دوست داشتنی ، فعالیت های هوشمندانه‌ ای انجام می دهد که باعث جذابیت بیش از پیش مری می‌شود. در واقع مری جین آن دختر معصوم در فیلم ها نیست بلکه شخصیتی جذاب و پر از فعالیت های لذت بخش است .
به بخشی از نکات مثبت و منفی و داستان بازی Spider Man اشاره کردیم اکنون از شما عزیزان دعوت میکنیم برای تفهیم بهتر مطلب و آشنایی با گرافیک بازی ٬ تریلر بازی Spider-Man را تماشا کنید.
تریلر بازی spider man ٬ دانلود تریلر بازی spider man ٬ تریلر بازی spider man 2019 ٬ تریلر بازی اسپایدرمن ٬ تریلر بازی مرد عنکبوتی
تریلر بازی اسپایدرمن ٬ تریلر بازی مرد عنکبوتی ٬ تریلر بازی spider man ٬ تریلر بازی spider man 2019 ٬ دانلود تریلر بازی spider man

تریلر بازی spider man 2019  ٬ تریلر بازی اسپایدرمن ٬ تریلر بازی مرد عنکبوتی ٬ تریلر بازی spider man ٬ دانلود تریلر بازی spider man