تریلر Red Dead Redemption 2

تریلر بازی رد دد ردمپشن 2 ؛ داستان Red Dead Redemption 2

نمایش تریلر در یوتیوب


نمایش تریلر در نماشا

تیم داچ، پس از فرار از سرقتی که انجام داده بودند به یک کوهستان برفی می رسند.

Red Dead Redemption 2 در ابتدا شاید ماموریت های مهیجی در پیش رو نداشته باشد اما داستان بازی شروعی قوی و هیجان انگیزی دارد تا جایی که بازیکن از آن شوکه می شود.

داچ ون در لیند از جمله شخصیت های مهم و موثریست که در Red Dead Redemption 2 ایفای نقش می کند.در نسخه پیشین داچ ون در لیند شخصیتی بسیار منفی و عصبی داشت که و فقط به کشتن و غارت کردن می اندیشید.

اما در این نسخه رد دد ردمپشن ۲ ٬ داچ ون در لیند به حالتی دیگر و به صورت مرموز و غیر قابل پیش بینی ظاهر شده است. اینها بهانه ای بود برای گفتن این موضوع که در Red Dead Redemption 2 شخصیت پردازی بسیار حرفه ای به کار گرفته شده و نمونه ی بارز آن را می توانید در شخصیت داچ ون در لیند جستجو کنید.

انجام ماموریت های متنوع و بدست آوردن تروفی های مخفی در بازی باعث جذابیت هر چه بیشتر در بازی شده است. کمک به همنوع و فراهم کردن آذوغه برای تیم از جمله نکات و یا بهتر بگوئیم تاثیرات مثبت این بازی جذاب است.

از نظر گرافیکی و طراحی کاراکترها ٬ Red Dead Redemption 2 آنقدر حرفه ای کار کرده است که به جرئت می توان گفت این بازی و طراحی ها بسیار نزدیک به واقعیت هستند. با دیدن تریلر این بازی حتما به جزئیات ظریف در طراحی بازی پی خواهید برد.


تریلر Red Dead Redemption 2 ٬ تریلر red dead redemption 2 با زیرنویس ٬ تریلر بازی red dead redemption 2 ٬ دانلود تریلر red dead redemption 2 ٬ تریلر جدید red dead redemption 2 ٬ دانلود تریلر red dead redemption 2 4k ٬ تریلر سوم red dead redemption 2 ٬ اولین تریلر red dead redemption 2 ٬ تریلر گیم پلی red dead redemption 2 ٬ تریلر بازی رد دد ردمپشن 2