مشکل sign in ایکس باکس وان ٬ مشکل وصل نشدن ایکس باکس وان به اینترنت

۶ روش مشکل وصل نشدن و Sign in اکانت در ایکس باکس

اگر شما جزء کاربرانی هستید که با لاگین شدن در ایکس باکس لایو با خطا مواجه می شوید باید به بگوییم که شما تنها کاربری نیستید که با این مشکل روبه رو شده اید . اما نگران نباشید ما برای حل این مشکل روش هایی را به شما ارائه خواهیم داد.

خرید انواع بازی ایکس باکس ٬ پلی استیشن و سی دی کی

عدم باز شدن حساب کاربری کاربران ایرانی باعث شد که تعدادی از کاربران با تغییر آی پی مشکل Sign in را حل کنند و بعد از آن به نتیجه ی بسته بودن پورت های شبکه ایکس باکس لایو برسند و این شایعه نگرانی هایی را برای کاربران گلد که هزینه ی بیشتری برای اشتراک یک ساله ی خود داده بودند ایجاد کرد .

بعضی از کاربران کد اشتراک دیگری را خرید کردند و متحمل هزینه ای شدند اما در واقع Error 0x80a400100 که هنگام لاگین شدن نمایش داده می شود در لیست کد های ایکس باکس وجود ندارد و به طور کلی می توان بگوییم که در حال حاضر اطلاعی دقیق در این رابطه وجود ندارد.

اما آیا واقعا پورت های Sign in ایکس باکس بسته شده است؟

در واقع باید بگوییم که پورت ها اصلا بسته نشده اند و این مشکل مربوط به سرورهای مایکروسافت می باشد و ربطی به زیر ساخت های ایران ندارد.

نصب بازی آفلاین xbox one

مشکل Sign in ایکس باکس وان زمانی ایجاد شد که خرید بازی و همچنین محتوا در شبکه ایکس باکس لایو برای کاربران گلد دچار مشکل شده بود که گروه فنی ایکس باکس لایو مشکل خرید و پرداخت را برطرف کردند ٬ اما در این بین مشکل دیگری برای Sign in ایکس باکس وان ایجاد شد.

باز پس گیری روزهای اشتراک زمان مواجه شدن با عدم اتصال ایکس باکس لایو

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید و با مشکل لاگین نشدن ایکس باکس لایو و یا Sign in نشدن ایکس باکس وان روبه رو هستید به قسمت پشتیبانی بخش اکانت بروید ٬ نام کاربری و پسورد را وارد کرده و در قسمت Description مشکل خود را مختصر بنویسید سپس Start chat را بزنید .

پس از اعلام مشکل خود به پشتیبانی باید یک آدرس ایمیل در اختیار آنها قرار دهید تا کد رسیدگی به مشکل شما از طریق چت برایتان ارسال شود ٬ اینکار در حدود ۴۸ تا ۷۲ ساعت زمان می برد تا پاسخ پشتیبانی ایکس باکس برای شما ارسال شود .

آموزش نصب بازی فورتنایت برای اندروید

اگر مشکل لاگین نشدن ایکس باکس لایو و یا Sign in نشدن ایکس باکس وان حل شود پاسخی با عنوان : اشتراک رایگان ۷ روز ضمن عذرخواهی و رفع مشکل ٬ دریافت خواهید کرد.

رفع مشکل sign-in در ایکس باکس وان

اگر در ایکس باکس وان با خطای DNS مواجه شدید باید بهترین آدرس را در تنظیمات آن وارد کنید .

برای این کار لازم است تا در Setting به قسمت Network بروید و با انتخاب Advanced Setting بر روی DNS Setting کلیک کنید .

سپس آدرس ۱۷۸.۲۲.۱۲۲.۱۰۰ را در DNS Primary وارد کنید که این بهترین آدرس برای DNS ایکس باکس وان است .

سپس DNS Secondary را پاک کنید و پس از ذخیره برای تست کانکشن دکمه B را بزنید بعد از آن دکمه پاور را ۱۰ ثانیه ای برای ریست شدن ایکس باکس فشار دهید و اکنون وارد اکانت ایکس باکس خود شوید.

حتما بخوانید :قابلیت های ایکس باکس وان اس

مشکل وصل نشدن ایکس باکس وان به اینترنت

این برای کاربرانیست که برنامه ایکس باکس وان را روی ویندوز نصب کرده اند ؛ نرم افزار تغییر آی پی را قطع کنید و پس از انتخاب کنترل پنل گزینه یnetwork and shering center را کلیک کرده و Change adapter settings را انتخاب کنید .

پس از کلیک بر روی کانکشن ، بر روی properties کلیک کنید.

سپس در قسمتی که سر برگ آن Network قرار دارد internet protocol version 4 (tcp/ipv4 را با انتخاب properties فعال کنید و با انتخاب use the following dns address در قسمت اول آن آدرس ۱۷۸٫۲۲٫۱۲۲٫۱۰۰ را وارد کنید .

در قسمت دوم نیاز به وارد کردن چیزی ندارید پس آن را خالی رها کنید و بعد از ذخیره ی تنظیمات ، سیستم را ریستارت کرده تا مشکل برطرف شود.

در ادامه با ما همراه باشید…!


مشکل وصل نشدن ایکس باکس وان به اینترنت ٬ ارور ۰x80a40010 ایکس باکس وان ، رفع مشکل sign in ایکس باکس وان ٬ ارور ۰x80a40010 ایکس باکس وان
ارور ۰x80a40010 ایکس باکس وان ٬ رفع مشکل sign-in در ایکس باکس وان ٬ ارور ۰x80a40010 ایکس باکس وان ٬ مشکل sign in
مشکل وصل نشدن ایکس باکس وان به اینترنت ٬ ارور ۰x80a40010 ایکس باکس وان ٬ رفع مشکل sign in ایکس باکس وان ٬ ارور ۰x80a40010 ایکس باکس وان
ارور ۰x80a40010 ایکس باکس وان ، رفع مشکل sign-in در ایکس باکس وان ، مشکل sign in

0/5 (0 نظر)