ترفندهای pes 2019

ترفندهای pes 2019 ٬ ترفندهای پس 2019

13 روش برای برنده شدن در PES 2019

در این بخش میخواهیم نکاتی را به شما بیاموزیم تا در بازی فوتبال بتوانید تنظیمات و ترکیب تیم خود را به گونه ای انجام دهید که به نتایج مطلوبی برسید:

1) عدم استفاده بیش از حد از دکمه اسپیرینت

از عادتهای گیمرها این است که گمان می کنند با استفاده از این دکمه می توانند سریعتر به گل برسند در حالی که در PES 2019 بیشتر باید با پاسکاری و دریبل به دروازه حریف رسید تا در دقایق پایانی بازیکن هایمان توان و انرژی لازم برای ادامه بازی را داشته باشند.

2) صبور بودن هنگام دفاع کردن

در هنگام دفاع از دروازه خودی اگر بی حساب به سمت حریف حمله بریم باعث ایجاد حفره ای برای نفوذ حریف به سمت دروازه می شود . اینجاست که صبور بودن باعث پیروزی شما می شود حتی در حالت آنلاین با حریفان ناشناخته!

3) به کارگیری زود هنگام تعویض ها

تعویض به موقع بازیکن خسته در PES 2019 تنها با فشردن سه کلید صورت می گیرد که این امر از مصدوم شدن بازیکن در ادامه بازی جلوگیری می کند و باعث بالا رفتن سرعت بازی نیز می شود.

حتما بخوانید :

رفع مشکلات بازی pes 2018

4) با احتیاط انجام دادن تکل های سنگین

همچون سری های قبلی PES در PES 2019 هم استفاده از تکل های سنگین باید اخرین انتخاب برای گرفتن توپ از حریف و یا دفع توپ باشد چون در صورت استفاده نادرست در تکل زنی باعث جریمه بازیکن خاطی می شود که این کار به ضرر تیم شما تمتم خواهد شد.

5) به کارگیری روش های جدید شوت زنی

در بخش Magic Moments روش های مختلف شوت زنی درون محوطه جریمه تعبیه شده است که می توان با استفاده از کلید R2/RT این کار را انجام داد تا شانس گل زنی در محوطه جریمه بالا رود.

خرید کد بازی PRO EVOLUTION SOCCER 2019 ایکس باکس

6) تنظیم کردن بازی دفاعی و هجومی

در PES 2019 می توانید حالت بازی تیم خود را تنظیم کنید که البته در حالت عادی روی وضعیت استاندارد قرار دارد و می توان با توجه به موقعیت بازی آن را تغییر داد.

7) گزینش بازیکنان ایده آل و پرانرژی

در بخش گیم پلی بازی با فشردن دکمه R2/RT می توان میزان انرژی بازیکنان را ملاحظه کرد آن هایی که فلش روبه بالا دارند توانایی بهتری برای انجام بازی دارند و با انتخاب آنها می توان به نتیجه بهتری دست پیدا کرد.

8) استفاده کامل از عرض زمین

با دریبل زدن و پاس های کوتاه می توان فضای خوبی برای بقیه بازکنان ایجاد کرد به این صورت که شما با انجام این کارها و تعویض منطقه بازی می توانید تمرکز بازیکنان حریف را به هم بزنید و از فضاهای خالی بوجود آمده در بین بازیکنان حریف به دروازه شان نزدیک شده و به گل برسید.

9) همسو شدن با شرایط جوی زمان بازی

با شرایط مختلف جوی در بازی باید آشنا بود ، چون هر کدام سبک های خاص خود را می طلبند ٬ به طور مثال نمی شود از همان روشی که در شرایط آب و هوایی آفتابی استفاده می کردیم برای آب و هوای بارانی هم استفاده کرد چون در شرایط بارانی لیز خوردن جزء لاینفک اینگونه شرایط جوی است.

10) انجام تنظیمات Advanced Instruction

انجام دادن این تنظیمات باعث بالا رفتن کیفیت بازی تیم شما می شود چون شما در این بخش شرح وظایف هر بازیکن را مشخص کرده اید.

11) دفاع مقابل سانتر های کوتاه

استفاده به موقع از اینگونه دفاع ها و مهار سانتر ها می تواند به طرز محسوسی جلوی گل خوردن تیم شما را بگیرد.

12) کنترل توپ

در سری جدید PES کنترل اولین توپ بسیار هوشمندانه طراحی شده است به صورتی که اگر شما اولین توپ را به خوبی کنترل نکنید در ادامه بازی دچار مشکل خواهید شد حتی در بخش سانترها و دریبل و… در این صورت آمار اشتباهات فردی تیم بالا خواهد رفت.

13) گل کردن ضربات ایستگاهی

از نکات کلیدی در بازی فوتبال گل کردن ضربات ایستگاهی است که در موقعیت های حساس می تواند ناجی تیم شما از یک شکست باشد.

و در اخر با استفاده از روش های بالا آمار گل زنی تیم خود را بالا ببرید و به یک رقیب سخت برای حریفانتان تبدیل شوید.

ترفندهای pes 2019 ٬ ترفندهای پس ۲۰۱۹ ٬ ترفندهای pes 2019 در ps4 ٬ ترفندهای pes 2019 در اندروید ٬ ترفندهای بازی pes 2019 ٬ تنظیمات pes 2019
ترفندهای pes 2019 در اندروید ٬ ترفندهای بازی pes 2019 ٬ تنظیمات pes 2019 ٬ ترفندهای pes 2019 ٬ ترفندهای پس ۲۰۱۹ ٬ ترفندهای pes 2019 در ps4

By |1398/6/24 13:46:53شهریور 24, 1398|ارور بازی ها|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

عنوان

Go to Top