رفع مشکلات بازی Pro Evolution Soccer 2018 ٬ رفع مشکلات بازی pes 2018

شرکت کونامی هر ساله بازی Pro Evolution Soccer را بهبود می بخشد و با رقیب خود فیفا مبارزه می کند .

دوستداران این بازی می توانند از طریق کامپیوترهای شخصی آن را دنبال کنند اما باید توجه داشته باشید که این بازی با مشکلاتی روبه روست که ما به شما خواهیم گفت چگونه خطاها را برطرف کنید.

ترکیب چینی در pes 2017

خطای Account Verification failed.cod QIMJ639_0 در Pro Evolution Soccer 2018

در ابتدای بازی ممکن است بسیاری از کاربران با این خطا روبه رو شوند و مانع ورود آنها به بازی شود ، برای رفع این خطا در ابتدا یک بار Steam و مودم را ریستارت کنید اگر این کار را انجام دادید و باز هم با این خطا رو به رو شدید کمی صبر کنید تا از سرور پاسخ دریافت شود. ضمن اینکه مطمئن باشید که از طریق آنتی ویروس بلاک نشده باشید .

مشکلات حالت تمام صفحه در pes 2018

با نگه داشتن دکمه alt + Enter بازی به حالت تمام صفحه می رود . یا این که در قسمت تنظیمات که در فایل دایرکتوری بازی می باشد از گزینه تمام صفحه استفاده کنید.

چگونه gtav کرک شده را آنلاین بازی کنیم

هنگ کردن زمان اجرای بازی در pes

زمانی که بازی هنگ می کند در واقع پیغام خطا به شما داده نمی شود در این هنگام شما باید چند مورد را چک کنید . سالم بودن فایل ، اجرا بازی در حالت Compatibility mode ، اجرای بازی به عنوان ادمین ، بستن برنامه پس زمینه ، اطمینان از فایروال که برای بازی اخلال ایجاد نکند ، به روز رسانی ویندوز و ریستارت کردن کامپیوتر

حل مشکل سفید شدن صفحه pes 2018

نمایش صفحه ی سفید در زمان اجرا بازی

اگر در زمان اجرا صفحه ی سفید نمایان شد و خطای Stopped Working داده شد باید مراحلی که زمان هنگ کردن بازی به آنها اشاره کردیم را انجام دهید اگر باز هم مشکل شما حل نشد آنگاه بازی را مجددا نصب کنید اما دقت کنید که به روز رسانی ویندوز انجام شده باشد.

اجرا نشدن بازی battlefield hardline

چشمک زدن بازی

ممکن است زمانی که از فرکانس بالای ۶۰ هرتز استفاده می کنید این مشکل رخ دهد اگر از به روز رسانی درایورها اطمینان دارید با قرار دادن فرکانس در حالت ۶۰ هرتز این مشکل برطرف خواهد شد.

حجم ۱۵ گیگا بایتی بازی

در واقع کونامی از سیستم فشرده سازی برای این بازی استفاده کرد که باید به حالت عادی آنرا برگردانید که کمی زمان بر است.

باز و بسته شدن صفحه نمایش در هنگام اجرا

زمانی که با این خطا روبه رو می شوید در واقع سخت افزار شما قدرت اجرا در فرکانس ۶۰ فریم را ندارد برای حل این مشکل رزولوشن را پایین آورده و یا از ۳۰ فریم استفاده کنید.

افت فریم در pes 2018

اگر شما از فرکانس بالای ۶۰ هرتز استفاده می کنید و با این خطا رو به رو می شوید باید فرکانس را روی ۶۰ هرتز قرار دهید اما اگر رفع خطا نشد اطمینان پیدا کنید که بازی از GPU dedicated به روز رسانی شده استفاده می کند.


حل مشکل ram در pes 2018 ، حل مشکل cpu در pes 2018 ، حل مشکل gpu در pes 2018 ، حل مشکل گرافیک pes 2018 ، مشکل stop working pes 2018
حل مشکل vram در pes 2018 ،
بهترین روش رفع لگ pes 2018 ٬ حل مشکل stop working در pes 2018 ٬ رفع مشکلات بازی pes 2018
مشکلات بازی Pro Evolution Soccer 2018 ٬ رفع مشکل کندی بازی pes 2018 ٬ حل مشکل سفید شدن صفحه pes 2018 ٬ سفید شدن صفحه pes 2018
رفع مشکلات بازی pes 2018 ٬ مشکلات بازی Pro Evolution Soccer 2018 ٬ رفع مشکل کندی بازی pes 2018 ٬ حل مشکل سفید شدن صفحه pes 2018 ٬ سفید شدن صفحه pes 2018

0/5 (0 نظر)